Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan emberek,...

Vannak itt olyan emberek, akiknek VALÓBAN nincs egyetlen barátjuk sem?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom, hogy barátokat keresnek sokan, én is igyekszem nyitott lenni, de azt érzem, hogy kevesen vagyunk olyanok, akiknek tényleg nincs egyetlenegy haverjuk sem, nemhogy barátok. Húsz éves vagyok.
2012. márc. 27. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is 20 vagyok.Szerintem annak ,aki itt,ezen az oldalon kontaktusba tud kerülni más emberekkel,mégha igy,közvetett formában is,a való életben is lennie kell kapcsolatainak,vkivel barátkoznia kell,beszélgetni,legalább néha.Nem hiszem hogy van olyan itt,akinek ne lenne egy barátja sem.
2012. márc. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
mióta elköltöztünk a régi lakóhelyünkről (kb 7éve) azóta nincs barátom még csak haverom sem. a régi ismerőseimmel nem tartottam a kapcsolatot így ők is már elfelejtettek tehát már ők sincsenek meg. netes haverjaim vannak játékok révén de azt nem mondhatni barátnak csak úgy vannak. 19 leszek nemsokára.
2012. márc. 27. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
20 vagyok és nekem sincsenek barátaim, bár ez nem a véletlen műve, most épp nem érzem úgy hogy kellenének. Külföldre költöztem nem olyan rég, voltak Mo-n 1-2 barátom, de velük már nem tartom a kapcsolatot, mert így feleslegesnek érzem (nem fogok visszaköltözni). Mióta itt vagyok, azóta pedig nem nagyon ismerkedem, eddig akiket megismertem amúgy sem barát "alapanyagok". Na meg kb. 3-4 hónapot lakom még itt, utána egy másik országba költözöm, ha minden jól megy. Addig tuti nem fogok ismerkedni, majd utána meglátom mihez lesz kedvem, de amúgy alapból jól megvagyok egyedül.
2012. márc. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs egysem, mert nagyon csendes vagyok, és alig merek hozzászólni máshoz. Az hogy nincs egysem, annyira nem is zavaró, viszont suliban jó lenne együtt lógni pl szünetekben valakikkel. Régebben mindig volt mellettem valaki, de már mindenki elment ebből a suliból, mármint azok közül, akikkel barátkoztam. Abban reménykedek, hogy ez a középiskolában változni fog. Sokat sírtam is már emiatt. :S


15/L

2012. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!