Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki ismeri Leo Babauta könyveit...

Ki ismeri Leo Babauta könyveit és a blogját? Mit gondol róla?

Figyelt kérdés

Leo Babauta egy életvezetési tanácsadásról szóló blogot vezet, és annak egyes fejezeteiből írogatja a könyveit:


Focus - Összpontosítás

Un-procrastination - A halogatás legyőzése

Zen Habits - Zen szokások


Ki mit gondol erről?


2012. márc. 26. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Épp most lett az egyik új kedvencem, hihetetlen hogy most írtad ki ezt a kérdést! Végre valaki aki ilyeneket ismer (egy ilyen ismerősöm sincs :D).

Leo-ról és a zenes blogja is egy véletlenül talált dolog volt számomra pár napja. Azon döbbentem meg, hogy mennyi minden van amit tőle teljesen függetlenül én is már egy ideje hasonlóan teszek.

Sok mindenben nem értek egyet a csávóval, de így is inspiráló, jó olvasmány, sok ötletem támadt az alatt a pár nap alatt míg olvastam.

Ha már olvas az ember valamit, akkor ilyesmit olvasson, mondom én, aki rengeteg fölös infóval tömi magát. A könyvei magyarul is kijöttek, vagy ezek a te (cím)fordításaid?

2014. jan. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az egyik könyve már megjelent magyar nyelven is.

Amiket itt felsoroltam, azok magyar fordításáról még nem tudok. De én angolul olvasom ezeket. :)


Neked mi tetszett meg ebben az egészben?


Sajnos, nekem sincs egyetlen ismerősöm sem, aki olvasott volna tőle, vagy a nevét hallotta volna...

2014. jan. 17. 09:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze én is angolul, de az tök jó hogy van magyarul is. Ajánlom mindenkinek! Itt a GYK Önismeret rovatában különösen.
2014. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!