Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki letöltötte már a...

Valaki letöltötte már a Hobbycenter KreaTipp kreatív könyveit? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem párom letöltötte netről az összeset.. épp csak belenéztem.


Ha a cél az, hogy képet nyerj egy technikáról és találj néhány aranyos, könnyen megvalósítható ötletet, de komolyabban foglalkozni nem akarsz vele, csak megnézegetni, stb... akkor jó lehet.

De ha ennél kicsit is többre vágysz és "hajlandó" vagy keresgélni neten (pláne ha angolul is), akkor ezerszer több és jobb ötleteket találsz.


Persze ehhez hozzátartozik, hogy néha az ember (legalábbis én) az interneten hajlamos nagyon belebonyolódni... volt már olyan hobbi-doog, amivel kapcsolatban napokig bújtam a netet, mert mindenhol mást írtak róla, aztán végül teljesen máshogy, saját kútfőből csináltam meg...


Ha erre te is hajlamos vagy, akkor lehet, hogy jobba jársz azokkal a pár oldalas könyvecskékkel... átfutod őket aztán kreatívkodsz.

2011. jan. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!