Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinálhatok egy bunkó...

Mit csinálhatok egy bunkó emberrel?

Figyelt kérdés
16 évesek vagyunk,fiúk,az egyik osztálytársamról van szó.Eddig tök jófej volt,de pár hete olyan bunkó módon beszólt,hogy csak ledermedtem..és azóta is csinálta egypárszor.Én nem vagyok ilyen természet,egyszerűen nem tudok neki visszaszólni olyat amitől leállna,senkivel se vagyok durva.Nem nyámnyila vagyok,mert küzdősportolok,de nem akarom megütni,mert a mentő vinné el..komolyan,szóval ez sem opció.Mit tehetek?:S
2012. márc. 25. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem ha valaki idegesít vagy bunkón beszól akkor mindig ezt csinálom: cssss.. Hihetetlen idegölő tud lenni. Főleg hogyha tök nyugodtan csinálod. .D
2012. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!