Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz ma barátkozni?

Miért ilyen nehéz ma barátkozni?

Figyelt kérdés

Hello! :-) Észrevettétek milyen nehéz ma barátkozni, egyszerűen csak barátkozni?! Nem értem miért van ez,

de ha az ember feltesz egy hirdetést, többször is feltűnt, hogy aki társat keres és kosarat kap, nem tudja elviselni, és még ő van a legjobban meglepődve, hogy én miért nem keresek társat, miért, barátot nem lehet, vagy mondjuk egy férfi-nő kapcsolata miért nem lehet baráti?! Valaki tapasztalta ezt?


2012. márc. 24. 01:03
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2012. márc. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Esküszöm nem tudom kihámozni a mondatod.

De azt tudom, hogy nekem szinte soha nem voltak barátaim. 30 éve sem, ma sem.

2012. márc. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Férfi nő kapcsolata addig lehet baráti,amíg le nem fekszenek.Utána jó nagy szünet után jó nagy szünetekkel még lehet haverkodás,régi ismerősként tekinteni rá,de igaz barátként kizártnak tartom.
2012. márc. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudom kihámozni a mondatodat, de lehetnek barátok, megfelelő kémia hiánya kell hozzá. Férfi létemre nekem se volt sok férfi barátom életemben, sőt lányokkal jobban kijövök.
2012. márc. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

01:29

Vééégre valaki, aki érti a férfi-nő barátság lényegét!

2012. márc. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátnőim, mert akik voltak néhányan, azok is az első adandó alkalommal hátba döftek. Az egyik lefeküdt a vőlegényemmel, a másik munkahelyen árult el, a harmadik nem állt mellém amikor szükségem volt rá, a negyedik írigy volt a férjem miatt, és még volt néhány. Már nincs egy sem, de nem is hiányoznak egyáltalán. Egy igaz férfi barátom viszont volt, de 3 éve elveszítettem, meghalt.. Ő volt a nagy betűs barát, igaz Ő többet szeretett volna tőlem, de amikor mondtam hogy csak barátok lehetünk, akkor elfogadta, nem nyomult tovább. Mindig mindenben mellettem állt, 16 éven keresztül.
2012. márc. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

látom, teljesen feleslegesen tettem fel

a kérdést, de azért köszi!

2012. márc. 24. 02:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Nehéz igaz barátokat taláni, mert a legtöbb mai kapcsolat csak érdek.
2012. márc. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha társkeresőben csak a barátot jelölöd be,attól még be fognak próbálkozni:)
2012. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

14:21 segítségével végre értem a kérdést!! :)

De mivel nem barátkozok társkeresőn, így a válasz passz.

2012. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!