Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen megaláztatások értek...

Milyen megaláztatások értek téged gyerekkorodban az iskolában?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaitok részéről amit nem tudtok elfelejteni sosem?
2012. márc. 23. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Folyton a kinézetem miatt csúfoltak, mert kövér voltam. És nem csak az osztálytársaim, hanem mások is.Az általános iskolát úgy ahogy van, elfelejteném. Szerencsére sikerült lefogynom középiskoláig, és az önbizalmam is megnőtt. A középiskolát már szerettem.
2012. márc. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kreol bőrű, szemüveges, elvarázsolt kislány voltam...Szerinted?:D

Bár inkább más osztályokból bántottak gyerekek. Tanárok részéről is ért egy raklap megaláztatás, lassú voltam, sokat álmodoztam. Volt, hogy az énektanár, bezárt az énekterembe, mert utolsónak pakoltam el. Egy órán keresztül voltam bezárva, délutános osztály engedett ki...

Magyartanárnőm felvette a beszédemet magnóra, majd lejátszotta az egész osztály előtt, közben szidott, hogy hogy lehet egy lánynak ilyen mély hangja, mintha egy fiú dünnyögne...

Az igazság az, hogy jobban fájt sokkal, amit a tanárok csináltak, mert elvileg ők voltak a felnőtt, érett emberek...Mennyi frusztrált barom van köztük...

2012. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, azért ez durva, amit a tanárok műveltek. Hát igen, sokan felnőtt korukban is bunkó parasztok maradnak.
2012. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát az, főleg így leírva. Érdekes, hogy soha nem ütköztek meg ezen a szüleim anno.

Az is durva, amúgy amit sok ducibb gyerekkel művelnek, volt túlsúlyos osztálytársam, akit szintén a tanárok aláztak meg, testsúlya miatt. :/

2012. márc. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Picur84 válasza:
66%
Engem folyton büdös cigányoztak...Pedig a családom muzsikuscsalád,sosem loptunk,mindegyikünk dolgozott/dolgozik.Ezt hívják rasszizmusnak!
2012. márc. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen az előzőre akarok választ írni, de engem meg egy kancigány tüntetett ki kiemelt figyelmével egy darabig általánosban.
2012. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Semilyenek, mert akkoriban mindig én voltam az erősebb. Évvesztes is voltam, elég magas/vállas is, szóval nem volt ilyenből gondom.


A hugomnak mondjuk folyamatosan beszólogattak, az olyanokat nekinyomtam a falnak vagy a radiátornak és megigérték hogy nem csinálják tovább. :)

2012. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mus musculus ***** válasza:

Engem is megtaláltak ezerféle hülyeséggel, olyannal is, ami nem volt igaz, de amit mégis mindenképp kiemelnék, az a túlsúllyal és mély hanggal való piszkálódás. Ejj, hányszor megesett, hogy a felszólításaikra adott reakciómat gúnyosan, mélyre torzított, erőltetett hanggal ismételték el a tanáraim... nem tehettem sem róla, sem ellene, de ez nem foglalkoztatta őket különösebben a felettébb érett felfogásuk ellenére. Az sem volt ám semmi, mikor szűk helyre kényszerítettek bepréselni, majd mire szembesültek kísérletem sikertelenségével, odanyögtek egy olyat, hogy "Fogyjál le!". A későbbiekben ettől nem kell tartanom, hál'istennek 14 kilótól már megszabadultam az elmúlt hónapok alatt.

Volt még egy ügy, ami engem ugyan nem érintett, de ettől függetlenül érdemesnek tartom a megemlítését. Tanított minket egy enyhén szólva is paraszt férfi, na ő aztán folyamatosan azt leste, kinek tud keresztbe tenni, kit tud megalázni és milyen módon. Jobbára a matekból gyengébbeket szemelte ki magának (az volt az én mákom, hogy jeleskedtem a tantárgyban, de elég volt kisebb figyelmetlenségi hibákat vétenem ahhoz, hogy belőlem is viccet csináljon). Mai napig nem értem, miért lelte ebben örömét, hiszen a humán beállítottságúak sem tehetnek arról, hogy ilyen aggyal születtek, ráadásul ennyitől még nem pecsételődik meg feltétlenül a sorsuk, elhelyezkedhetnek más ágon is, simán lehetnek értelmesek. Mindegy is.

Szóval vannak érdekes dolgok...

2012. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Főleg azért piszkáltak, mert csórók vagyunk. Aztán ötödikben "az asztalra csaptam", és kuss lett.
2012. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vékonyságom miatt csontkollekciónak hívtak (viszont nem fogyózom ilyen a természetes alkatom a mai napig).


Egyszer beégtem szövegmondás közben nagyszínpadon előadás alatt, annyira hogy elment a hangom. Na azt a nevetést ami ott visszhangzott mindig itt van a fülemben (azóta is kerülöm a fellépéseket, irtózom tőlük).

2014. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!