Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mitől érzem magam rosszul ha...

Mitől érzem magam rosszul ha valaki levegőnek néz és az (iskolatárs) barátnőm volt?

Figyelt kérdés
Volt egy lány aki 5 vagy 6 évvel jóban voltam és ő elhidegült tőlem.Még máig sem tudom miért.Aztán volt egy másik akit páran csúfolnak én persze sajnálom is és jóban voltunk.Mikor hiányzott az iskolából annyira sajnáltam,hogy nem jött mert nem tudnék vele beszélni.És mikor megjött már bántam,hogy miért jött?Aztán én hiányoztam 2 hétig és mikor vissza mentem olyan furán viselkedett velem.Hozzám nem szól levegőnek néz és azzal a lánnyal van akivel rég jóban voltam.Én valójában egy csöndes visszahúzódó lány vagyok.
2012. márc. 22. 19:43
 1/1 anonim válasza:
Bocs, de az általad leírt sorok nem alkotnak értelmes magyar mondatokat. Ha választ akarsz kapni a kérdésedre, tanuld meg úgy megfogalmazni őket, hogy meg lehessen belőle érteni a problémát.
2012. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!