Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg a holnapi napom?

Hogy oldjam meg a holnapi napom?

Figyelt kérdés

Holnap mennem kéne orvoshoz vissza, aki fél 9-től, fél 2-ig rendel. Busz csak 6:30-kor vagy 10-kor van. 1 órás az út. Közben hívtak állásinterjúra, ahol 13 órára kéne megjelennem. Ha a hajnali busszal megyek orvoshoz, leghamarabb fél 1-re érek haza, előbb nem jön busz, leszámítva egy távolságit 9:30-kor, de nem hinném, hogy azt elérem, sokan szoktak lenni az orvosnál. Ha fél 1-re érek haza, akkor el kéne mennem az interjúra is. Nem tudom, egyedül hogy találok oda, nem ismerem a várost, párom pedig dolgozik. De akkor hazamenni nem lesz időm, akkor megint hogy fogok kinézni, hogy reggel 6 óta úton vagyok? :S

Sosem voltam normális állásinterjún, hogy kéne felöltöznöm? Nincs is normális ruhám. :( Most teljesen kétségbe vagyok esve. A munka kereskedelem/értékesítés kategóriában volt, azt mondták telefonban, majd ott világosítanak fel.

Tudom, egy hülye rinyáló vagyok, de nem tudom, mit tegyek. Párom nem segít, csak csesztet, minek adok be jelentkezést munkahelyre, ha még nem gyógyultam meg.


2012. márc. 19. 15:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, törlik-e, ha leírom a cég nevét, szóval elég valószínű hogy Z betűvel kezdődik, és edényeket és polarizált fénnyel gyógyító lámpákat forgalmaznak (meg még sok mást is). A munka olyan volt hogy embereket kellett felhívni és behívni egy irodai előadásra aztán rábeszélni őket hogy vegyék meg a terméket. Volt, hogy kérdőív alapján de volt olyan is hogy csak telefonkönyvből. A fizu teljes mértékben jutalékos, a bruttó fizu az eladásnak kb 18-30%-a bruttóban, attól függ, hogy mennyi, hogy hogy teljesítettél az előző hónapban. Amikor én ott voltam két lehetőség volt: vagy kiváltod a vállalkozóit vagy ha velük vagy szerződésben akkor a fizu több mint felét eladózod de ha jól emlékszem azt csak 3 hónapig lehet. Ez már lehet azóta változott, nem tudom. Költségeket egy idő után neked kell állnod, pl. telefonszámlát, de menedzsertől függően az is lehet, hogy már az elején is. Én a helyedben felhívnám hogy melyik cég (sokszor nem mondják meg) és utána olvasnék fórumokon, sokat fogsz találni:).
2012. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Próbáltam lenyomozni az emberkét, facebookon is csak vállalkozónak van írva.

A címen meg nem találok egyértelműt. Sok iroda van azon az emeleten, egy ingatlaniroda is pl. Azok megint nem túl nyerő dolgok.

Nagyon hajlok rá, hogy el sem megyek, mert ha mennék, ahhoz több ezer ft értékben be kéne vásárolnom ruhát, halogatnom az orvost és a végén kiderülne, hogy valami ilyesmi meló az egész. :( és akkor sok hűhó volt semmiért. jelen anyagi helyzetünkbe nem dobálózhatok ennyi pénzzel.

2012. márc. 19. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!