Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik úgy, h az...

Csak nekem tűnik úgy, h az állandóan Facebookot támadó emberek elég csúnyák? és irigyek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 09:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kivétel vagyok,mert nem vagyok csúnya,se nem irigy.
2012. márc. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
nem mondanám magam csúnyának, a csajoknak is bejövök, csak egyszerűen nincs kedvem arra, hogy ismeretlenek bejelöljenek mert egyszer láttak az utcán, vagy csak megláttak a keresőbe és bejelöljenek hogy meglegyen az x 1000 ismerős, arra sincs szükségem hogy folyton bökdössenek, aminek én rohadtul nem látom az értelmét, meg nem akarom más írásait olvasni hogy a kutyám a szomszéd ajtaja elé szart és odaírja hogy lájkoljuk ezt, mert neki ez olyan fontos, amúgy meg ha olyan jóképűek a fészbúkozós emberek, akkor miért ott lógnak egész nap? A fészbúkot arra találták ki hogy távoli ismerősökkel tartsuk a kapcsolatot, de erre még ott van rengeteg más weboldal és program is
2012. márc. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Én egy jó ideig fenn voltam Facebookon, de aztán töröltem magam onnan, mert az embereknek egy olyan arcát ismertem meg, amit nem akartam. (Persze, ezek az emberek attól még nem változnak meg, hogy én letöröltem magam, de legalább én nem "csalódok" a nagy részükben tovább.)


Meg aztán, csak azért regisztráltam, hogy külföldi ismerősökkel tudjak kapcsolatot tartani, illetve mindenféle "közösségeknek" (amolyan állatvédők és "jogvédők") segíteni tudjak így is, de végül arra kellett rájönnöm, hogy ezekre mind nem annyira alkalmas a Facebook, hanem sokkal inkább alkalmas az "ökörködésre".


Amúgy, nem vagyok ronda. :D De bugyutaságnak találom az egészet. (És "öreg" sem igazán vagyok, 20 körüli az életkorom.)


Az egyetlen közösségi portál, ahol fenn vagyok, az a DeviantArt. Ott normális dolgokat is lehet csinálni. :)

2012. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

inkább az a szerencsétlen aki a fészbúkon éli az életét

OWNED

2012. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
én is fent vagyok deviantarton, ott tényleg normálisak és kedvesek az emberek, elküldenéd privátba a deviantartos neved?
2012. márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
2012. márc. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én is használtam deviantartot, vhogy jobbszeretem a tematikus oldalakat, csetszobákat, sokkal személyesebb mint egy olyan oldal ahol a konzervatív 60 éves Mari nénitől 10 éves kisgyerekekig mindenki ott van. Talán lehetne csoportokat létrehozni v vmi de akkor se az igazi.
2012. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok csúnya,csak egyszerűen utálom a frászbukot,ennyi.
2012. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A Facevook alapötlete tök jó, én is fent vagyok, csak nem értek egyet azzal a hozzáállással, hogy naponta tíz dolgot posztolj, és dekoltázsvillantó képeket tölts fel magadról. Lehet, hogy nagyon sokan fogják lájkolni meg kommentelni, és rengeteg ismerősöd lesz, de a pszichológusok szerint pont ők szenvednek csomó koplexusban. :) És valamiért jobban szeretem azokat az embereket, akik ennyire nem exhibicionalisták. Van olyan ismerősöm, akinek rengeteg ismerőse lett, rengetegen lájkolták és kommentelték a képeit (amik nem dekoltázsvillantósak voltak), aztán egyszer két hétig kipróbálta, hogy egyáltalán nem ment fel, és rájött, mennyi ideje van. Ezért törötle magát. :)
2012. márc. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
:DDDDDDD ultsó :DD
2012. ápr. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!