Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a facebookról?

Mit gondoltok a facebookról?

Figyelt kérdés
És akik használjátok miért jó?
2012. márc. 11. 20:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én szeretem használni, de nem lógok rajta napi 8 órákat. Napjába 1x-2x megnézem, aztán ennyi.

Azt én is utálom, hogy egyesek minden hülyeséget kiírnak magukról: ma meló, beteg vagyok, fáj a hasikám, edzés, és még sok ehhez hasonló idiótaság, ami szerintem nem csak engem nem, de mást sem érdekel. Na az ilyeneket nem törlöm az ismerőseim közül, de gyönyörűen letiltom az üzeneteiket az üzenőfalon. Probléma megoldva.

Továbbá nem adok meg minden adatot, mert...minek? Aki ismer, az tudja, hogy milyen vagyok, aki nem ismer, az ne jelölgessen be, és akkor esélye nincs látni rólam bármit is.


De alapba nincs vele bajom.

2012. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szerintem semmi értelme nincsen annak hogy a facebookon lóg mindenki egész nap és mást nem is csinál mert például akivel beszélni szeretnék azzal máshogy is lehet és a facbook meg az alkalmazások teljesen haszontalanok.


Bocsi lehet hogy kicsit értelmetlenül írtam. :))

2012. márc. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mármint tisztelet a kivételnek. és természetesen nem állítom hogy mindenki ott lóg egész nap csak képletesen szólva :) :))
2012. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!