Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért vagyok olyan, amilyen...

Miért vagyok olyan, amilyen nem akarok lenni? Azokat a hibákat követem el, amiket épp el szerettem volna kerülni.

Figyelt kérdés
Igazi csalódást okoz az, amikor olyan dolgokat követek el, amikre azt mondtam, hogy soha nem tenném meg. Vagy van, amiben erősnek éreztem magam, és pont az ellenkezője bizonyosodott be. Miért van ez?
2012. márc. 10. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, egy időszakban minden embernek keresztül kell mennie ezen. Nem az számít, milyen hibákat követsz el, hanem, hogy tanulsz-e belőlük, vagy nem.
2012. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Különbség van aközött amikor gyerekfejjel határozod el, hogy te soha nem fogsz adott dolgot csinálni és amikor adott körülmények közé kerülsz pár évvel később. Hozzáállás és nézőpont kérdése az egész és valószínűleg neked is vannak még olyan dolgok amikkel hű maradtál a régi önmagadhoz. Ezek általában olyan dolgok amikkel kapcsolatban a régi hozzáállásod megegyezik a jelenlegivel, de nyilván a hozzáállás és nézőpont változik az élet folyamán, ezért vannak olyan dolgok amikről az élet különböző szakaszaiban különböző módon vélekedünk.
2012. márc. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!