Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miről ismertek fel egy emo...

Miről ismertek fel egy emo (scene) lányt? mindent irjatok le kérlek. Külsöt, belsöt.

Figyelt kérdés

ja, és csak értelmes válaszokat kérnék.



17-F



2012. márc. 5. 19:43
 1/4 anonim válasza:
googlizd be a szót.
2012. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

[link]


TESSÉK! AM MEG CSAK 1 PERC VOLT AZ EGÉSZ.... SZOWAL NEM VOLT ÉRTELME KIÍRNI A KÉRDÉST....

2012. márc. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

emo :

-ált fekete cuccaink vannak, tupírozott haj..fekete vagy sötét szürke smink.

-belső:

a legtöbb emo pl azzal h a szemébe fésüli a haját , azt az eszmét vallja, hogy ,,elbújik " a sötétség elől...nem mindegyik emo szomorú, és nem is abból áll h vagdossa mindenki magát, amíg bele nem hal.ezt csak néhány antiemo találta ki, hogy az összes emo vágja magát. Sok féle emo stílus van, pl poss emo, ire emo, half n emo, feling emo, had emo, saucy emo és társai. midnegyiknek más a jellemzője. de szinte mindegykre igaz, hogy érzelmesebbek mint más emberek, jobban bántja őket egy apró szidás, stb. de kül jófejek ;DD. nekem van néhány emo haverom ( mert én, is az vok ) és nagy arcok.remélem segítettem vmennyit. ;D

2012. ápr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

( előző vok)

* hard emo, feeling emo

2012. ápr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!