Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Táskát le kell venni a boltba?

Táskát le kell venni a boltba?

Figyelt kérdés
MA vásároltam egy "haza üzletlánc" nevű boltba és a táskámat kérték vegyem le.Én levettem de nem hinném hogy ehhez van joguk.ÉS ki vigyáz az én táskámra amíg kint hagyom?(nem nagy bolt)De akkor is szerintem ehhez nincs joguk.

2012. márc. 5. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs, megfordultam volna és kisétáltam volna
2012. márc. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is othagytam volna a boltot. Bevásárlóközpontokban sincs iyen szabály.
2012. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem arra gondoltak hogy ha háti táskád volt akkor vedd le és vidd kézbe nehogy leverjél valamit. Ha azt akarták hogy hagyd kint valahol akkor vagy odamész egyik dolgozóhoz és megmutatod hogy mivan benne tehát hogy nem lopsz de a legjobb az ha jól leugatod őket és ott hagyod a fenébe.
2012. márc. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is van ilyen egy boltban,de ki is van írva,hogy a hely szűke miatt,meg gondolom a sok apró ellopható cucc miatt, a nagyobb táskát hagyjuk kint,de ott az előtérben vannak ilyen zárható szekrények.
2012. márc. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem hátitáskám van hanem oldaltáskám nem verek le semmit van hely bőven.
2012. márc. 5. 18:06
 6/9 A kérdező kommentje:
iskolába menetem nem nagyon akartam levenni nem lopni mentem...
2012. márc. 5. 18:06
 7/9 anonim ***** válasza:
NEM. Én azonnal kifordultam volna onnan.
2012. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ott kell vennem reggelit mert máshol arrafelé nincs bolt na de majd holnap:D Én le nem fogom venni.
2012. márc. 5. 19:43
 9/9 anonim ***** válasza:
De jó,hogy már nem boltban dolgozok:)ilyenkor mindig eszembe jut,amikor minden hülye szabály miatt a dolgozóknak ordították le a fejét a vevők.Utáltam.Az menjen boltba dolgozni,akinek kötélből vannak az idegei.
2012. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!