Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne legyek rá...

Mit tegyek hogy ne legyek rá féltékeny?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátnőm akivel kicsi korunk óta ismerjük egymást, de mióta színházban játszik észrevettem hogy féltékeny vagyok rá. Olyan szép és csinos lány és sikeres én meg épp az ellenkezője vagyok. Nem akarom elveszíteni a barátságát, de így nem jó.
2012. márc. 2. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod elvesziteni, akkor ne légy rá féltékeny! Mit érsz vele, ezzel csak önmagadnak ártasz feleslegesen. Egy idõ után úgyis észreveszi és õ fog lelépni.
2012. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Találj magadnak valamit amiben te is hasznosnak érzed magad,emeld ki ami szép rajtad stb, ne az ő életét irigyeld el,mert akkor megérzi és ő nem fogja majd keresni a társaságodat,senki nem akar olyan barátot aki irigy és az első lehetőségnél keresztbe tenne bosszúból,ezen gondolkodj el.
2012. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt kell érezned: Te és ő EGYEK vagytok. Te ugyanaz vagy. Ha így godnolkodsz, nem tudsz féltékeny lenni. Ha nem tudsz így godnolkodni, akkor nem vagy a barátja. Ha a barátja tudsz maradni, akkor nagylelkségeddel, jószívűségeddel, vagy bármi mással kiváló lehetsz. Meg aztán találhatsz más barátnőt, barátokat, akikkel jól tudsz egy társaságban lenni. Az Élet mindenkinek tartogat valamit, de nem ugyanazt.
2012. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. márc. 2. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, mennyire fárasztó estéről estére ugyanazt lenyomni, elviselni a kollégák esetleges hülyeségét, meg azt, hogy hirtelen sok új "barátja" lett, és gondolom, nem fizetik halálra.


Szóval jó dolog a színházi lét, de nem mindg olyan fényes, mint amilyennek látszik.

2012. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!