Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A suliban mindig szekálnak,...

A suliban mindig szekálnak, és nem tudom hogy mit tegyek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám leállítani őket,vagy esetleg írnátok nekem egy-két jó beszólást?!

A válaszokat előre is köszönöm.


2012. márc. 1. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Játszd el előttük,de ne feltűnően,hogy anyukád felhív telefonon és mond ezt neki: "a kék gatyámat készítsd ki,mert ma abba megyek a thai box edzésre... szerintem bejönne ha jól eljátszod
2012. márc. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem is rossz ötlet...ki is próbálom
2012. márc. 1. 13:29
 3/14 anonim ***** válasza:
Mivel szekálnak, hány évesek, fiúk vagy lányok?
2012. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen lényeges,hogy miért szekálnak,mit mondanak?
2012. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lányok mint én, és szinte mindenért piszkálnak. Mit hordok, hogyan viselkedek, még azért is ha valaki pl.:meg kínál egy apró süteménnyel.
2012. márc. 1. 13:39
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

Xar ügy, így jártál. Nem kell velük foglalkozni. Ha látványosan rosszul esik amit csinálnak, ha visszaszólsz, ha trükközöl, akkor folytatják. Mert van eredménye annak, amit csinálnak. Ráadásul kis befektetéssel, kis kockázattal (mert ők ugye ott vannak "csapatban") nagy hatást váltanak ki. Mint a kisbabák a zsírkrétával - jé, itt elhúzom ezt a kis bizbaszt a falom, és anyu milyen hangosan kiabál, tök király!


Ha viszont nincs eredmény, akkor hülyék lennének folytatni. Türelemjáték, lehet, hogy eltart 1-2 hétig, vagy egy hónapig, de majd keresnek más szórakozást.


Igazából gyáva dolog ez a részükről - de ha ezzel szembesíted őket, az csak olaj a tűzre. Lehet, hogy először egy kicsit jobban kezdenek majd cikizni, amikor belekezdesz a lexarásba, de akkor se húzd fel magad rajta. Hagyd őket, hadd produkálják magukat.


Itt van a kulcs. A befektetett energia és a kiváltott hatás arányában.


1-2 beszólás, vagy az az idétlen telefonos trükk a kickbox-nadrággal - főleg ha előregyártott - csak azt mutatja, hogy érdemes folytatniuk.

2012. márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Középiskolában engem a cseszegetett egy srác, aztán egyszer nagyon rossz hangulatomban kapott el és arcon pattintottam. Utána már nem járt a szája. Én ezt tudom neked javasolni.


Amit az első ír, az szerintem kizárt, hogy működjön.

2012. márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
meg kell tépned az egyiket (komolyan)
2012. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj vissza valami frappánsat,alázósat,tapints rá a gyenge pontjukra,akkor majd meggondolják,hogy beszóljanak-e neked,mert ők fognak szégyenkezni.
2012. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Magabiztosság! Amit a 13:39-es írt, nagyon igaz! Általánosban engem is szekáltak, és ezzel a módszerrel hamar le tudtam őket állítani. Ha beugattak, rájuk mosolyogtam, és sajnálóan néztem rájuk. Gyakorlatilag teljesen gyökérnek néztem őket. Eleinte ez kicsit olaj volt a tűzre, mert még jobban elkezdtek szekírozni, de ekkor már dühből, és ezzel már tudtam, hogy elértem, amit szimpla üvöltözéssel vagy csapkodással nem sikerül volna. Aztán fokozatosan uncsi lett engem szekálni, később már ők jöttek oda jópofizni velem. Szóval fogadd meg ezeket a tanácsokat. Visszaszólással szerintem sem mész sokra, mert ezzel még izgibb lesz számukra röhögni rajtad...
2012. márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!