Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Szilvia név alapján, milyen...

A Szilvia név alapján, milyen jellemű emberek, érzések jutnak eszetekbe?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 19:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Jellem:

- határozott, ami a szívén,...

- álmodozó, bohókás, máskor komoly

- vicces, lehet rá számítani, eltökélt


Csakis jó érzéseket juttat eszembe.

Kinézetre: mindkét - 3 - Szilvi ismerősöm velem egymagas, vékony, hosszú barna hajú

2012. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy hónappal ezelőttig azt mondtam volna, hogy kétszínű, ellenszenves, kékszemű, de magára nagyon igényes. Most azt, hogy nincsenek egyértelmű fogalmak, mert úgy tűnik, találkozam egy normális Szilviával :D Hangsúlyozom, úgy tűnik.
2012. febr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb barátnőmet így hívják.Leírom milyen ő.Jellem:ami a szívén,az a száján

nehezen bocsájt meg komoly(abb) dolgokban

kedves,vicces

Külső:elég magas, testalkatra átlagos(nem kövér,nem sovány),szép hosszú fekete haj barna szemmel.Ő az egyik legaranyosabb ember akit ismerek.

2012. febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
47%
Nekem végtelenül buta emberek jutnak eszembe. Volt egy Szilvi nevű osztálytársnőm. Hát katasztrófa. Jól nézett ki, csak üres volt a feje. Nemcsak általánosban, de még fiatal felnőtt korában is. ÉS hát ha ilyen névvel másra nem futja, mint szalvétaanyagú papír kéztörlőt reklámozni... nem, valahogy nem szeretem a Szilviákat, bocs.
2012. febr. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Egy frigid besavanyodott uborka,azt hiszi magárol hogy nagyon okos de sőtét mint az éjszaka...Látszik hogy évek ota nem kefélt egy jot(de rosszat sem szerintem)mert annak ellenére hogy a főnőknőm volt ráhajtott az orrom előtt a pasimra...ugyhogy gerinctelen is.

amikor szová tettem,annyit mondott,tegyek ellene ha tudok...

tettem,de azt nem tette zsebre...

kinézetre:magas,nagyon vékony,eredetileg szőke...és idősebbnek néz ki a valos koránál,ja és titokban iszik..

2012. márc. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

engem is Szilviának hívnak, magamról nem tudok mit mondani de van 2 másik Szilvia nevű ismerősöm,


egyiket utálom, kiálhatatlan ribanc, de őt Sziszinek becézi mindenki, fekete hajú, kék szemű, nagypofájú, duci zabagép, mindenkinek leszólja az öltözködését


másikat szeretem, rövid barna tüsihajú, sportos de önbizalomhiányos és kicsit naiv, de mindenkihez kedves és mindig nyugodt (nem is értem hogy hogy csinálja)


szerintem amúgy egyikőjükhöz sem illik a Szilvi név, nemtom, nekem mennyre illik, de én már megszoktam magamnak, de egy időbe nevet akartam változtatni

2012. aug. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!