Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » SZAVAZZ Vas vagy Zala megye...

SZAVAZZ Vas vagy Zala megye jobb a megélhetés szempontjából, te melyik városba költöznél?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik rosszabb, mint a másik. Zala megyében élek, a zalaegerszegi Flextronics-on kívül gyakorlatilag nincs munkahely. Nagykanizsán meg főleg! Kanizsai vagyok, de itt álláshoz jutni csak ismerős vagy rokon útján lehet. Az esetleg meghirdetett állások már a hirdetés közzétételekor be van töltve. Szombathelyen laknak rokonaim, ott sem jobb a helyzet. De legalább közelebb van Ausztria.
2012. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia itt Keszthelyen egész jó a munkalehetőség meg a környéken, Hévízen is, legalábbis szerintem. Persze attól függ mit veszünk jónak.. pár helyhez képest jobb tényleg. Én itt élek, csak erről tudok mondani véleményt.
2012. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is Keszthelyen dolgozom, itt talán nincs olyan sok munkanélküli.

Ilyenkor nyár elején lehet találni szezonális munkát, aki akar dolgozni, az el tud helyezkedni.

Természetesen csak az, aki nem válogat a munkahelyekben.

2012. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
46%
Keszthelyi jó hogy Veszprém megye de mindegy
2020. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!