Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért vagyunk ilyen rasszisták?

Miért vagyunk ilyen rasszisták?

Figyelt kérdés
Engem zavar... Főleg az osztálytársaim zsidózása, cigányozása... meg még sorolhatnám... Miért érzi a magyar magát különbnek?? Vagy, ez mindenhol így van??? Kérlek NE ÉRZELMI alapon írjatok! Köszönöm

2012. febr. 20. 17:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ahhha... tudod én a politikai életet kicsit elkülöníteném a az egésszel. Szép mentalitás :\
2012. febr. 20. 17:51
 12/17 anonim ***** válasza:
85%
Volt gondunk persze, de ez kb oylan mintha én a 10edik bébe járok és Zoli meg Peti a két jó barátom a 10 céből, a többieket utálom én is és mindenki, akkor Zolit meg Petit is utálnunk kéne, ha egyszer ők jó fejek... kb.
2012. febr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
37%
Na meg mielőtt mindenki rasszizmusról beszél, nézzen szépen utána micsodák azok az izmusok, aztán pedig gondolja át ezt a "rasszista" dolgot.
2012. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen rasszizmus, inkább xenofóbia. Elég csak a pirézes felmérésre gondolni. Azt se szeretik, aki nem is létezik.
2012. febr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
69%

@kerdezö

hat azt hiszem hogy neked luxus problemaid vannak.

ne haragudj de te csak negyed reszben nemet vagy!na es?

az azt jelenti hogy 3/4 magyar vagy. feher is vagy, senki sem latja a különbseget. szemüvegeseken is röhögnek neha a kölykök.

ne legy mar ilyen erzekeny ibolya.

kepzeld el ha pld. felig neger lennel.azt mindenki azonnal latna es majdnem naponta hallanal hülye "vicceket", vagy rosszabb dolgokat is kene elviselned... akkor beszelhetnel rasszizmusrol....de igy?

2012. febr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
29%

De ha egyszer valaki zsidó az zsidó! Ha cigány, akkor cigány!

Nem értem, mit kell itt nyafogni, hogy valaki ezt mondta, vagy azt...


Haveromat a cigányok minden nap, le g_ci magyarozzák.

Az nem gond?

2012. febr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
70%
Mert az emberek hülyék..Nem képesek magukat más helyzetébe beleképzelni,csak a saját ideológiájukra figyelnek..és ez nemcsak itt van igy,külföldön sem erősödött a jobbik,amig nem kezdett el fél kelet európa nyugatra vándorolni.Azért rasszisták,mert könnyebb,mint megérteni és tisztelni a másikat és a kultúráját..mindenki félti a sajátját és nem képesek felfogni,hogy másmilyen embereknek is vannak értékeik..pl.cigány zenészek,zsidó irók,tudósok stb.Ennyire csökött agyúak,hogy csak azt látják meg,amit látni akarnak..
2012. febr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!