Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért vagyunk ilyen rasszisták?

Miért vagyunk ilyen rasszisták?

Figyelt kérdés
Engem zavar... Főleg az osztálytársaim zsidózása, cigányozása... meg még sorolhatnám... Miért érzi a magyar magát különbnek?? Vagy, ez mindenhol így van??? Kérlek NE ÉRZELMI alapon írjatok! Köszönöm

2012. febr. 20. 17:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is mondják az osztályba, de szerintem csak viccből mondják, nem gondolják komolyan mikor valakit lezsidóznak vagy lebuz*znak...
2012. febr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat! nálunk másról van szó, és nagyon bántó beszólások lehetnek bárki számára, akiben van rész. Én negyed részben német vagyok és borzasztóan rosszul esett amikor egy csaj beszólt, hogy a németek ocsmányak és undorítóak. Utálom ezeket a sztereotípiákat... Nagyon sok gyönyörű német nő van... Magyarból is vannak csúnyák... Miért kell mindenkit elítélni??? MIIIIIÉÉÉÉÉÉÉRT?????????????????????
2012. febr. 20. 17:37
 3/17 A kérdező kommentje:
bocsi, hogy furcsán írok... nap mint nap felidegesítenek ezek a beszólások mindenkire. Az utóbbi héten a szlovákok, cigányok, románok és franciák voltak célkeresztben. Undorítóak, és ha szólok nekik neki állnak feljebb!
2012. febr. 20. 17:40
 4/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én meg negyedrészben román... Nemtom én nem veszem fel ha lerománoznak...
2012. febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem úgy értem... vannak jelzők a nemezteiségi nevek előtt, csak nem írom le... Ohh jövő hónapban megyek Romániába :)
2012. febr. 20. 17:42
 6/17 Gress ***** válasza:
70%
Mert van okunk rá?Az hogy valaki rondának tartja a németeket az ő dolga.Olyan magyar akinek,nincs más nemzetiségű őse/rokona nem nagyon van.A németek nagy része szerintem is ronda,pedig én is egy bizonyos részben az vagyok,de leszarom.
2012. febr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
A magyar csajok túl szépek és ahhoz vagyunk hozzászokva... amúgy tudom persze, de ha rám aztmondják h büdöstalpú román, ok nem esik jól de nem igazán izgat... :D
2012. febr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Gress ***** válasza:
0%
A cigányokkal,románokkal,franciákkal,szlovákokkal a történelem során is volt gondunk.Meg párral még most is,úgyhogy szerintem ez érthető.
2012. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
van okunk rá? Mindenkinek mindenre van oka. Tegyük már félre ezeket a szánalmas dolgokat...
2012. febr. 20. 17:49
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

Mondvacsinált problémák ezek. Gyerekek vagytok.. egyesek pedig szórakoznak veled az osztályban.

Sápítozás és műrettegés előtt azért ajánlanám, nézzetek utána, mi is a "rasszizmus". Más nemzeteken csúfolódni nem éppen épületes elfoglaltság (de mióta csak világ a világ, azóta minden nép körében előfordul) - de semmi köze nincs a RASSZIZMUSHOZ. A németek, oroszok, cigányok (és bárki más) nem külön-külön RASSZ. Lehet rájuk nyelvet öltögetni (a magyart is csúfolják elegen: erről tudtok?!), de ennek semmi köze nincs a rasszizmushoz. De dőljetek be holmi divatoknak: nem kell jajongani.

2012. febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!