Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Havonta 100 orvos hagyja el...

Havonta 100 orvos hagyja el az országot, mit gondoltok ti erről? Mi lesz 10 év múlva?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 17:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Amúgy a rossz fizetéssel légy szíves ne gyertek. Havi jó pár száz ezret össze szednek a dokik a hálapénzekből. Nem láttam még orvost luxuskocsi nélkül.
2012. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm kedves előző, pont az ilyen mentalitásra gondoltam! Tudod rohadtul nem vagyok arra kíváncsi, hogy XY orvos mit és hogyan szúrt el, egészen addig, amíg nem nekem kell azt helyrehozni. Én szeretném majd azt amit csinálok a legjobban a lehető legkevesebb hibával csinálni. A probléma viszont az, hogy a társadalom minden orvost néhány felelőtlen, emberrel azonosít, továbbá az orvosok is kevesebbet hibáznának, ha nem három ember munkáját kellene elvégezniük, és nem lennének agyonhajszolva.
2012. febr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ÉN NEM AKAROK HÁLAPÉNZT ELFOGADNI!!!! Továbbá a FŐORVOS kapja a hálapénzt, továbbá a sebész. A rezidens mit kap? Elárulom semmit, jó esetben egy mosolyt, aminek normális fizetés mellett elégnek kellene lennie.
2012. febr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!