Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek korrekt a lány?

Szerintetek korrekt a lány?

Figyelt kérdés

Megkértem a barátnőmet valamire, amit nagyon szeretnék. Nem szex, ne gondoljon senki olyasmire. És azt mondta, hogy ha nagyon szeretném, megteheti. Amikor emlékeztettem rá, hogy megígérte, akkor azt mondta, hogy ez nem volt igazi ígéret, mert feltételes módban van... tehát mondott valamit, ami ígéretnek tűnt, csak azért hogy én ne nyaggassam, de nem is gondolta úgy :S


A kérés amúgy nem volt akkora dolog, kicsit banális, ezt magam is belátom. Ettől még viszont rosszul esik, ha elutasítja. Mindenesetre nagyon sok kérésnél volt ugyanez. Arról van szó, hogy nagyon sokszor keltem fel miatta reggel fél 7-7 körül, hogy reggel 9-re mikor felkel, már ott legyek nála. De mikor miattam kellett volna neki korán kelnie, pl egy korai keléses kirándulásnál, akkor mindig húzta a száját. Viszont mikor sok dolga volt otthon, akkor már korán felkelt, de énmiattam sose akart és ez szarul esett. A kérésem az volt, hogy egyik nap jöjjön át 9-re, akkor az egész nap a miénk a lakás. Jólesett volna látni, hogy nemcsak én teszem meg ezt az erőfeszítést miatta, hanem ő is megteszi nekem, ha kérem.


2012. febr. 16. 09:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akkor nálad se legyen ígéret. Én csak akkor ígérek meg valamit amikor kijelentem, hogy megígérem. Szerintem ez globális dolog.
2012. febr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

na jó, jó, de megígérni sem akarja... (és sok más kérésemnél is ez van)


ha megkérem, hogy ígérje meg, akkor kiakad, hogy ne nyaggassam és ugyanott vagyunk.

2012. febr. 16. 11:25
 13/17 A kérdező kommentje:
De szted ha valaki nem használja a "megígérem" szót, akkor az nem is ígéret?
2012. febr. 16. 11:26
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az ígéret szó nélkül nem jelent ígéretett vagyis kikell mondani, hogy bizonyos legyen. Persze "megteheti" is egyfajta ígéret, de nem 100%-os.
2012. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
hm és mit csináljak, megígérni meg úgysem akarja
2012. febr. 16. 11:41
 16/17 anonim ***** válasza:

Helló!:) Ne hagyd, hogy elkényelmesedjen! Teljesen úgy veszi, hogy Te mindig ott vagy neki. Kicsit fogd vissza a dolgokat, úgy, hogy ne legyen sértő, de érezze. Szerintem. Tapasztalat. Velem is megtörtént ez a szitu, csak én voltam itt a lány, mint nálatok.

17/L

2012. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát igyekszem... köszi...
2012. febr. 17. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!