Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A fiúk miért ilyen erőszakosak?

A fiúk miért ilyen erőszakosak?

Figyelt kérdés

Mielőtt vki megvádolna azzal, hogy általánosítok azzal kezdeném, hogy tisztelet a kivételnek!


Tehát a múltkoriban nagyon rám akaszkodott egy gyerek. Bármit mondtam neki, bárhogyan próbáltam elküldeni csak még inkább próbálkozott. Idősebb is vagyok nála, barátom is van stb, de elképesztően tepert. Nem vagyok egy bunkó vki, de annyira idegesített már, hogy nyilvánosan megaláztam és elküldtem a fenébe. Többször elmondtam már előtte, hogy hagyjon békén, nem és kész. És ez nem az első eset.

Volt olyan, hogy egy gyerek elkezdett nekem üzeneteket írogatni, próbáltam lerázni, de mikor látta, hogy semmi esélye nincsen bevetette a sajnáltatós módszert, elmondta, hogy meghalt az édesapja. Persze ezek után most mégis milyen hangnemben, stílusban vakarjam le magamról? Miért hiszik azt a fiúk, hogy a lányoknál a nem az igent jelent? Miért van ez az orbitális baromság a köztudatban?


2012. febr. 15. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy őszintétlen világban élünk, mert a lányoknak kéretniük kell magukat, különben lek*rvázzák őket, ebből viszont a fiúknak az jön le, hogy a lányoknál a nem az valójában igen, tehát nyomulhatnak.
2012. febr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Genetika, ez van beléjük kódolva, jobb ha egyáltalán nem foglalkozol vele egy idő után megunja.
2012. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy meghalt az apja? Egy ismerősöm úgy csajozott, hogy mindenkinek előadta, hogy meghalt a nagypapája. Be is jött neki.

De ez eléggé szánalmas.

Említsd meg neki, hogyha nem száll le rólad, feljelented zaklatásért. Ha nem áll le, ne csinálj s.gget a szádból, bemész a rendőrkapitányságra, és elmondod a gondodat. Valószínűleg távoltartásit kapsz.

Tudom mennyire dühítő ez. Sajnos nekem is volt szerencsém. Totál megzakkant a srác, kiderítette hol lakom, szerenádot adott hajnali kettőkor, hol szerelmet vallott, hol fenyegetett.

Iszonyú ijesztő volt.

2012. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" Ha nem áll le, ne csinálj s.gget a szádból, bemész a rendőrkapitányságra,"


Most gondold el, amit írtál! Okés, bemész. Eljutsz az ügyeletes tiszthez, két rablás, meg egy betörés között. Megkérdezi miért jöttél? Te meg mondod, hogy egy srác azzal ijesztget, hogy meghalt a nagyapuskája, és ezért védelmet kérsz udvarlás ellen. Röhej. Majd kimegy az egész kapitányság, és a te marhaságoddal foglalkozik.

2012. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd levegőnek.
2012. febr. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!