Batman vs Ironman?

Figyelt kérdés
A kérdésem az, hogy mi lenne a kimenetele egy Batman vs ironman csatának.
2012. febr. 12. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

mi azt honnan tudjuk???

am én batman párti vagyok

2012. febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel Batman pári vagy, ment lájk. De nem kell tudni nektek. Elég, ha véleményt mondotok és/vagy, hogy ti melyiknek szurkolnátok.
2012. febr. 12. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Na most van két milliárdos szuperhősünk, mindkettőnek vannak szuper kütyüi, és mindkettő zseni, de akárhogy nézzük az Ironman páncél sokkal erősebb, mint a Denevér bármely játéka. Szóval Vasember nyerne, de Batman-nek szurkolnék, azért, mert Wayne alapból szimpatikusabb karakter, mint a fegyvergyáros Stark.
2012. febr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szóval itt az én véleményem. Egy kérdéssel kezdeném. Hogy győzte le Batman eddigi összes ellenfelét? - Úgy, hogy megtalálta a gyengepontukat. Ironman gyengepontja az, hogy egy számítógép irányítja a ruháját, ha azt feltöri (ahogyan Vanko is az Ironman 2-ben) akkor már győzött is. Az pedig nem igaz, hogy Batman cuccai nem olyan jók mint Ironman-é (szerintem). Ott van a többféle robbanóanyag amivel falakat, ajtókat távólít el az útjából; ha jól emlékszem akkor különböző savakat is használ. Ja és sokat alapoz a megfélelmítésre és a megjelenésre.

Ezzel szemben Tony Stark vasemberként is menő akar lenni, nem tud eltűnni az ellenség szeme elől mint Batman. Tony Stark üzletemberként is nőcsábász, tipikus gazdag; míg Bruce Wayne Batmankén egy valami egész mást testesít meg.

2012. febr. 15. 20:15
 5/8 anonim válasza:
Batman!!
2012. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is Batmant emelném a győztes dobogóra. Bár mindegyik miliárdos és menő kütyüik vannak úgyhiszem Batman erősebb. Ha a Nloan féle batmant nézzük akkor biztos, hogy nyer, főleg a halucinogén anyag miatt. De ha ezt nem nézzük akkor hasonlítsuk össze a két szuperhőst.

Batman: Sötét éjszakába beleolvadó ruhája van, viszonylag könnyedén és csendesen suhan. Nem tud repül, viszont nincs ami elromoljon a ruházatán. Ráadásul ott a számos robbanóanyag az övén. Előszerettel él és tud is élni a meglepetés erejével, ami valjuk be igen hamar eldöntheti a harc végkimenetelét.

Ironman: Csilivili rucija van, így sem nappal sem éjszaka nem tud eltünni. Bár tud repülni nem hiszem, hogy batman egy nyílt terepen kűzdene meg vele, szóval ezt talán elhanyagolhatjuk. A páncélzata erős, ugyan akkor egy számítógép vezérli, ami feltörhető, bár szerintem ő előbb töri fel az ellensége számítógépét. Amíg batman kalkulál, előre megtervezi a lépéseit addig ő csak belecsap a sűrűbe, majd a gép elvégzi a többit elven harcol.

Gyengék: Batmannek nincs olyan páncélja, egy lövedék is lassíthatja vagy akár végezhet is vele. Ironman-nek a páncélja miatt nem kell tartania a lövedékektől. Viszont, ha lemerül, vagy meghibásodik bármi a páncélban már vége az egésznek.

2013. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem Batman nyerne , ha szuper man-t legyőzte ( Batman a sötét lovag visszatér 2 ) akkor ez semmi .

Vasember ruháján ak van kb 5 képesége míg Batman ek rengeteg ( fagyasztó bomba batarang ( robbanós , áramos , sima stb ) , füstbomba)

+ még a Batmobil, Batwing , Batcopter , Batboat , Robin stb.

De a kimenetele Batman legyőzi de életbe hagya .

2015. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Batman győzne szerintem is. Tony Stark inkább tudós, mint harcos. Wayne viszont profi harcművész és taktikai zseni is egyben. Stark páncél nélkül egy átlagos "senki", míg Wayne a kütyüi és a ruhái nélkül is tud harcolni.
2015. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!