Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek jó lenne, ha...

Szerintetek jó lenne, ha lenne Budapesten egy olyan szuperhős, mint pl. Batman?

Figyelt kérdés
Megmentené az embereket, elkapná a bűnözőket stb. Azért nem a humor kategóriába írtam, mert komolyan kérdezem és mert oda kevesen járnak.
2011. nov. 27. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Végelgyengülésben meghalna. Egyszerűen nem maradna ideje pihenni, mivel mindenki ellene lenne.
2011. nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lenne. De mint az eredeti történetben is, biztos pár politikus ellene lenne az öntörvényűsége miatt. Nem is öntörvényű (semmiképpen sem rossz értelemben) csak nem hajlandó senkinek sem dolgozni, amit pl egy filmben, amit legutóbb láttam elvártak tőle. Amúgy akkor én már Batmannek jobban örülnék. De szerintem jó lenne. Baj van, elkiáltod magad: "Suparman, segíts!", és ott terem. .D
2011. dec. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy a film a Superman, Batman: Közellenségek. Mesefilm. Olyan régen láttm a mesefilmet, hogy poénból csak azért is végignéztem.
2011. dec. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy hét után befáradna, és elmene, hogy "k@urvanyátok, maradjatok magatoknak és utáljátok egymást tovább, ez nekem sok"

Csak a latexnaciját hagyná hátra.

2011. dec. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!