Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jövőre tényleg keressek új...

Jövőre tényleg keressek új barátokat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy akik a barátnőim közülük igen kevés emberrel tudok találkozni és beszélni. 3-om barátnőm itt van ugyanabban a városban ahol én de közülük csak 1-el beszélek minden nap, a másik 2-vel mikor hogy(2 naponta, hetente). A 4-el nagyon nehéz a beszélgetés mert másik megyében tanul meg persze barátja is van ezért is kevesebb ideje van :( Néha eltűnődöm, hogy ők mit csinálnak péntekenként (mert akkor sztem ráérnének találkozni de mégsem hívnak)másrészt pedig nem akarok másokat keresni mert szeretem őket és nem is vagyok az a könnyen barátkozós típus :S Bár tudom, hogy nem csak én vagyok így a világon, hogy kevés vagy egyáltalán nincs barátja. 20/L
2012. febr. 10. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Hol laksz, kérdező? Privátban is jöhet. 21/F
2012. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!