Romlik a magyarom? Segítség!
Figyelt kérdés
Németet tanulok,nyelvvizsgára készülök.Mostanában azt tapasztalom,hogy egyre több helyesírási hibám van,amikor magyarul leírok valamit.Például ilyeneken kezdek el gondolkozni,hogy hova kell tenni a vesszőt,vagy hogy mit kell hosszú,vagy rövid magánhangzóval írni.Pedig ilyen dolgokat nem szúrtam el régebben:(Lehetséges,hogy romlik a magyarom a német tanulás hatására?2012. febr. 9. 18:32
1/5 anonim válasza:
Nem. Ideges vagy a vizsga miatt.
2/5 anonim válasza:
Ne próbáld másra terelni... Te vagy a hibás, mert igénytelen vagy. Van ingyenes helyesírási-program, aláhúzza neked a hibákat pirossal. Csak akarni kell.
3/5 anonim válasza:
Én az USA-ban élek , és direkt azért járok magyar oldalakra , illetve használok ilyen billentyűt hogy nem felejtsek el magyarul.Bár amikor idén hazalátogattam mondták a beszédem nem a régi.
4/5 anonim válasza:
Feleve itt vagyok Nemetben, es neha nem jutnak eszembe kifejezesek, vagy nem tudom, hogy egy szo milyen j/ly. De egy kis nyelvvizsgara keszülestöl tuti nem lehetne ilyen gondjaid.
5/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó:DBár néha ijesztő élmény.Mert a német magyartalan.
2012. febr. 9. 21:12
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!