Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » ELTÉ-sek: görkori mint sport...

ELTÉ-sek: görkori mint sport (lent)?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést nem tudtam hova írni.


Tehát az Educatio kiállításon kaptam egy papírt az ELTE sportéletéről. Ott volt, hogy görkori. Én szeretek görkorizni, de nem tudom, itt hogy értik. Ez olyan, hogy iylen trükköket csinálnak, akadályokat ugranak át? Én olyat nem tudok. csak megyek a korival és kész. Teljesen kezdők gyakran felveszik ezeket a sportokat? Felvehetik? Vagy hogy kell elképzelni egyáltalán a görkorizást csoportban?


2012. jan. 23. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Van a fitness görkorcsolya az amit te művelsz meg van az extreme görkorcsolya amit a szépenszabott urak művelnek a parkokban.Gondolom az meg oda van írva hogy melyikre gondolnak.No meg ha megnézed hogy "körülötte" a papíron van-e olyan hogy gördeszka béjemix társai.Akkor tudsz következtetni.NEEEM?!
2012. jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem. Csak ennyi van ott. Ha tudnák következtetni, nem írnék kérdést. De köszi azért.
2012. jan. 24. 03:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!