Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hány évesen nőtt be a fejed...

Hány évesen nőtt be a fejed lágya? Mikor érezted azt, hogy megtaláltad önmagad, vagy jó úton haladsz afelé? Könnyen ment, vagy sok szenvedéssel járt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
23. Amikor rájöttem, hogy már én vállalom a felelősséget a döntéseimért, ezért nem hagyhatom, hogy más döntsön helyettem.
2012. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én még csak 15 éves vagyok, de azt tudom hogy sokat komolyodtam az elmúlt év alatt, viszont az is igaz hogy eddig is sok szenvedéssel járt, és sok gondot okoztam :S de azt hiszem haladok.)
2012. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 22 éves vagyok, de még a közelében se vagyok.
2012. jan. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Énmég nem teljesen de már közel járok hozzá. 22/N
2012. jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

ahogy mondani szokás: jó pap holtig tanul.

csak sajnos az oktatasi rendszer szerintem nem teszi lehetove a fejed lagyanak a benoveset, amig iskolaba jarsz. amikor mar az elettol tanulsz, nem az iskolatol, akkor kezdesz jo uton jarni afele. de persze az alapismeretekhez elengedhetetlen az iskola. kar, hogy nem kreativitasra, hanem sorban allasra nevel. hamarabb felnonenk.

2013. máj. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Idén. Elkezdtem dolgozni és éreztem ahogy a felelősség a nyakamba zúdul,időbeosztást csináltam,számlákat kezdtem fizetni.A többi munkatársam nagyon éretlen és nem is érzem jól magam mellettük,egyszerűen azok után amiket egész életemben átéltem(a sok szenvedés,éhezés)képtelen vagyok úgy hülyéskedni,mint egy 9éves.Lehet hogy még csak 18vagyok,de azt gondolom,hogy érettebb vagyok a koromhoz képest.Talán kicsit túl komoly vagyok,de átlátok másokon és átlátok a problémákon is,érzem ahogy az önálló élet felé haladok.
2014. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Már 13 évesen:)

20 vagyok.

2017. ápr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25 évesen. Baromi későn érő típus vagyok.
2022. máj. 1. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!