Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 0 önbecsüléssel,...

Hogyan tudnék 0 önbecsüléssel, pénz nélkül elindulni az életben?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Sehogy.

A probléma a 0 önbecsülés nem a pénz.

Önsajnálatért nem fizet senki.

2012. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de, ha rájössz, áruld el légyszíves nekem is. :(


Egyébként azt gondolom, hogy az önbecsüléseden kéne először is javítani. (Tudom, bagoly mondja...)

2012. jan. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

22 éve leszálltam a buszról egy bőrönddel a kezemben és némi pénzzel a zsebemben. Egy embert ismertem a városban - aki azóta is a feleségem.

Most házam, autóm jól fizető állásom van.

Hittem magamban. Azóta sem hátrálok meg. A családom szerint konok és makacs vagyok, mindent kiharcolok magamnak. Persze nem magamért, értük teszem.

Az évek alatt megtanultam, hogy az emberek kétszer annyi energiát fordítanak siránkozásra, mint megoldás keresésre.

Ha adódik egy probléma sokkal könnyebb 20 indokot összeszedni arra, hogy miért és hogyan nem lehet megoldani, mint két épkézláb javaslatot. Lehet, hogy egyik javaslat sem működik önmagában, de tovább gondolkozva megadja a harmadik lehetséges megoldást.

2012. jan. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lottó!Próba cseresznye :D
2012. jan. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Benzinkutas állásra hogy lehet jelentkezni?
2012. jan. 21. 00:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!