Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A nők kegyetlenebbek tudnak...

A nők kegyetlenebbek tudnak lenni, mint a férfiak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 04:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén sajnálom..elbeszélünk megint egymás mellett. A jelenségeknek mindig előzményei és okai vannak: csak el akartam mondani, miért nem sunyiság, amit sokan felületesen annak vélnek. Ma már, természetesen, nyilt sisakkal kéne támadni/védekezni/vitatkozni - de a beidegződésekkel való szakítás nem mindig egyszerű.
2012. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lelki bántalmazás terén mindenképp.
2012. jan. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

És ezt nőként mondom.

A nők hihetetlenül aljasak tudnak lenni, nem is hittem, hogy ennyire.

3,5 éve van új barátom, és megismerkedtem az ő barátaival.

Fiúk, persze a párjaikkal.

Na, az összejövetelek alkalmával a lányok csoportba összebújva vitatják meg, hogy ki hogy manipulálja, zsarolja, irányítja, ahogy ők mondják "vezeti" a párját, úgy, hogy az ne vegye észre, de azt tegye, amit ők akarnak.

Teljesen elképedtem, mert az én barátaim között nem volt ez.

Én szégyelltem magam köztük.

Olyanokat mondtak, hogy "át kell nézni a telefonját", meg "erős kézzel kell fogni azt, akit már lestoppoltam" meg "zsebpénzt kell adni a fiúknak".

Nekem hányingerem van ettől a női mentalitástól!

Szerencsére nem minden nő ilyen, de nagyon sokan.

A férfiak, ha durvák is, de sokkal egyenesebbek.

2012. jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 12. 05:30
 15/15 anonim ***** válasza:

23:33-asnak! Ez durva! Hány évesek vagytok?


21/L

2012. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!