Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a barátnőim?

Paris hilton kérdése:

Miért ilyenek a barátnőim?

Figyelt kérdés
Hatan vagyunk barátnők,egy osztályba járunk.Miért csak mindig én keresem őket?Ők soha nem irnak maguktól :( Nyáron is eltelt egész július,egyáltalán nem irtak,hogy mi van veled,végül én irtam nekik augusztusban,hogy jó lenne egy tali,abba belementek,de ha én nem irok,akkor nem talizunk egész nyáron egyszer sem. :S Most is a karácsonyi szünet előtti utolsó napon suliba,hagyomány nálunk hogy egymást megajándékozzuk valami aprósággal,csak én vettem nekik valamit,ők semmit. :S Aztán arra fogják rá,hogy nincs pénzük...De mindennap a Mekibe kajálni arra van.. Szerintetek mi bajuk??
2011. dec. 27. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
sajna ismerős nem kedvelnek de nem is utálnak,olyan lehetsz mint egy kiskutya ha odamész hozzájuk megsimogatnak majd tovább álnak,vagy rájuk akaszkodsz vagy keresel mást szerintem nekik fel se fog tűnni,
2011. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De miért nem kedvelnek?:( Amikor együtt vagyunk suliba,akkor minden jó,jókat dumcsizunk akármiről,nem vesztünk össze semmikor.. sokszor volt hogy meghivtam őket koktélra,kajálni,akkor jó vagyok neki,aztán meg :(
2011. dec. 27. 10:17
 3/7 anonim ***** válasza:

ne vedd sértésnek de lehet ilyen szürke kisegér vagy akit csak akkor vesznek észre ha tüzijátékot lősz ki a falagadból, nem tudom miért teszek normális lenne őket, gondolom sokan írnák neked miért nem kérded meg tőlük, de nem gondolnak bele, hogy milyen hülyén nézne ki az,hogy odamennél és rákérdeznél:"miért hanyagoltok el?" erre valószínű nem is jön válasz, vagy csak szánalomból foglalkoznak veled egy-két hétig.

De az is lehet nem tudom mióta vagytok együtt/hány évesek vagytok, az emberek változnak és ritkán egy irányba.

Ez van nem jó dolog de ilyen sz élet soksikert.

2011. dec. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el. Jobb, ha elkezdesz hozzászokni ehhez a mentalitáshoz, mert ilyenek az emberek. Ha ez megnyugtat, a viselkedés amit tanúsítanak nem ellened van. Az embereket egyszerűen nem érdekli a másik. Nem veled van bajuk. Hidd el, ők egymással is ilyenek. Biztos vagyok benne, hogy egymást sem keresik, csak annyira tirpákok és együgyűek, hogy nekik fel fel sem tűnik, ha valaki két hónapig nem nyitja rájuk az ajtót.


Lekocognak mekibe zabálni és nekik az a társaság, ott érzik jól magukat. Észre sem veszik, hogy három szónál hosszabb mondatot hetek óta nem váltottak senkivel. De ők beérik ennyivel.


Persze vannak, akik ezeknél a bizonyos háromszavas mondatoknál többre vágynak, mint például te. Te kisebbségben vagy. Jó lesz, ha ezt még fiatalon elkezded megszokni. Neked ezt dobta a gép.


Az ilyenekre kár időt és energiát pazarolni, már ezt a kérdést feltenni is túlzás volt. Az ajándékokról nem is beszélve, inkább költötted volna magadra.

2011. dec. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak: totál igazad van.. Suliban beszélgettünk,aztán ha szünet van,téli vagy nyári,nem is keressük egymást :S Csak az a baj,hogy nekem rajtuk kivül nincs nagyon más barátnőm. Még jó,hogy van pasim,vele járok sok helyre :)
2011. dec. 27. 18:50
 6/7 anonim válasza:
Nálam is így van. Néha rájuk írok akkor néhány szót dumálunk. De igazából mindig én írok rájuk és néha napján azt is oda írom, hogy jó lenne találkozni.
2011. dec. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Dettó,és nem értem miért :S
2011. dec. 28. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!