Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szoktatok otthon káromkodni,...

Szoktatok otthon káromkodni, vagy csúnyán beszélni?

Figyelt kérdés

2011. dec. 26. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam se otthon, se máshol. Ha nagyon nagyon ideges vagyok, akkor szoktam, de akkor se ba.d meg-olok össze vissza :D

21L

2011. dec. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen néha szoktam....20/L
2011. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
néha-néha
2011. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Többször meg esik sajnos. A baj az hogy ezekre iskolában meg a munkahelyeken szoktam rá, mert nem egyszer volt ilyen hogy balhéztam emberekkel ez meg ez miatt. lassan 1 éve lakok együtt a barátnőmmel és elég rendszeresen szoktam csúnyán beszélni még egy átlagos beszélgetésbe is becsúszik 1-2 csúnya szó amit utálok, de eléggé felszoktak idegelni egyesek a sok baromsággal és olyankor kikelek magamból de nagyon. Ez van sajnos :S
2011. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy "ok nélkül" nem. Mondjuk ha kalapáccsal eltalálom az ujjamat, vagy belerúgok mezítláb az ajtó élébe, akkor igen.
2011. dec. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Anyukám előtt egyáltalán nem, de amúgy is igyekszem visszafogni magam. Hál' Istennek, ha túlságosan "rászokok" a b.zdmegolásra, akkor a húgom rám szól, hogy vegyek vissza.
2011. dec. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én elég sokat káromkodok, főleg az iskolában, de a szüleim előtt még egyetlen egy obszcén szót se mondtam ki :D Ha a suliban beszélgetek kb. 2 mondatra jut egy b*zdmegolás vagy egy g*ecizés
2011. dec. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. Olyan előfordul, hogy ha mondjuk ledől a fél könyvszekrény üvegajtóstul, akkor eleresztek valami olyasmit, hogy "A jó büdös istennyila satöbbi." (a Satöbbi jelentése itt, öt sor hosszú cifrázás), de egyébként nem beszélek csúnyán. Ha valami nem úgy sült el, mint szerettem volna, jön az "A kutya meg a macska!" vagy a "Fene enné meg!". És ennyi. Meg a lóf*, de kizárólag a ló nemes alkatrészére utalva, és nem töltelékszónak. Én is beszéltem csúnyán, mert társaságban ragad, de megerőltettem magam, és leszoktam róla.
2011. dec. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!