Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Műveletlennek számítok ha...

Műveletlennek számítok ha keveset tudok hozzászólni a politikához?

Figyelt kérdés
Sok mindenről el lehet velem beszélgetni sokak szerint.Hiába hallgatom a híreket nem fogja a fejem ezeket a dolgokat. Talán azért mert kevésbé érdekel?
2011. dec. 20. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Engem sem érdekel, mert úgy látom csak a sárdobálás megy.

Ellenben szeretek olvasni, kiállításra járni.

Szerintem nem műveletlen vagy, max csak tájékozatlan politikai téren. (ahogy én is)

2011. dec. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha a minimális alapokkal tisztában vagy az már elég, úgyis minden nap megkavarják a xart, a fene se tudja követni őket.
2011. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy műveletlen... csak épp ha nem érdekel, nem fogsz rá figyelni, és nem fogod megjegyezni sem. Ezzel nincs semmi gond, én pl. nő létemre semmit sem tudok a főzésről, sütésről, mégsem mondja rám senki, hogy műveletlen vagyok (max. azt, hogy nem vagyok házias.) Szerintem ne görcsölj ezen. Ha pedig mondjuk a fiatalságod miatt nem érdekel, akkor ez változhat még az évek során (sőt, ha már bőven felnőtt vagy, mondjuk 30-on, 40-en túl, később akkor is változhat.)
2011. dec. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember is úgy szól hozzá, hogy az alapfogalmakkal sincsenek tisztában. Én többre becsülöm azt, aki nem szól hozzá olyasmihez, amihez egyáltalán nem ért.
2011. dec. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Az önmagában nem baj, hogy nem érdekel és fogalmad sincs a politikáról.

De ha úgy akarsz elmenni szavazni négyévente, hogy azt sem tudod mit csinálsz, kire szavazol, melyik párt mit képvisel, és konkrét kérdésekben mi az álláspontja, az már baj. Így hogyan akarsz felelős döntést hozni? Az első demagóg hazugságnak bedőlsz.

2011. dec. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Igen az vagy. A hozzád hasonlóak miatt tart itt Magyarország. Mi alapján szavazol a pártok logója alapján?
2011. dec. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%

Előző: szerintem teljesen mindegy, kire szavazunk, csodát úgysem tudnak tenni. Sza.ból nem lehet várat építeni.

A pénzek eltüntetése között sincs különbség, olyan mindegy, ki kormányoz.

2011. dec. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%

00:06


Az embereknek a hasuk (érdekeik) alapján kellene szavazniuk, akkor jól működne a demokrácia. Ahhoz pedig nem kell politikai műveltség. Abból lesz a córesz, ha ideológia alapján szavaznak.

2011. dec. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mellesleg miért ne lenne elegendő csak a választások előtt megismerkedni a pártok nézeteivel, mit képviselnek, stb.? Olyankor elég lenne megnézni néhány politikai vitaműsort, elolvasni a szóróanyagot, amit terjesztenek a programjukról. Hja, csak azt be is kéne tartani!

Tehát nem a választópolgárokkal van a baj, ők szavaznak arra, akinek tetszik a programja, a gond a politikusokkal van, hogy csak ígérnek fűt-fát, aztán a fele sem teljesül. Ez inkább rájuk nézve szégyen, nem az emberekre.

2011. dec. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
Ne foglalkozz vele, minek számítasz ezzel, minek nem. Nekem az agyam egyszerűen képtelen befogadni a politikával, gazdaságtannal, történelemmel kapcsolatos bizonyos dolgokat, ez van. Ha vki emiatt leír engem, tegye, nem tehetek róla, ellene.
2011. dec. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!