Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem merek hozzászólni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek hozzászólni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és van egy lány aki tetszik. De sehogy sem meremmegszólítani se élőben se közösségi oldalon, ő nem tudja hogy nekem tetszik. Valaki adna tanácsot?
2011. dec. 11. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
sz@rj elé és egy bottal kend bele hogy szeretlek.
2011. dec. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Mégis milyen tanácsot vársz, ha semmilyen formában nem akarsz kapcsolatot létesíteni vele? ÖKÖR!
2011. dec. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

mérlegeld hogy mit veszíthetsz és mit nem ha nem próbálod meg akkor soha neem lesz nála esélyed de ha megpróbálod lehet hogy befutsz nála

sztem semmit sem veszíthetsz vele max annyit mond hogy nem kellesz

2011. dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a társadalom legalja már is itt van. -.-'
2011. dec. 11. 16:25
 5/10 A kérdező kommentje:
az utolsótól bocsi a többiekre értettem
2011. dec. 11. 16:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A közösségi oldalt mindenképpen hanyagold. Gondolom egy közegben mozogtok valamilyen szinten, ez általában tud szolgáltatni támadópontot.

Pl egyetemen, "szia merre találom a könyvtárt" erre mond valamit, mind1 mit te elmész megkeresni majd 3 perc múlva visszamész hogy bocsi nem vágom, mutasd meg légyszi. Utána jöhetnek egyszerű kérdések, milyen karra jársz, jó e a könyvtár stb... Ha kérdez dolgokat ő is akkor jó helyzetben vagy, ha nem akkor mire odaértek megkérdezed tőle hogy "nem is érdekel miért keresem a könyvtárat" erre nem akar majd bunkó lenni feltehetően ezért megkérdi majd hogy miért. Erre közlöd vele hogy ez csak ürügy volt hogy megismerkedhess vele... stb. Elég egyszerű primitív példa de hasonlót javaslok.

Ha esetleg jár könyvtárba odamehetsz hozzá ott is valami hasonlóval.

Akármit is csinálsz légy magabiztos, könnyen lehet hogy próbál majd érlelődni veled, vagy megpróbál gyorsan lerázni ezt nem kell hagyni. Vedd könnyedén a dolgot, mosolyogj, nézz a szemébe néha ilyesmi, látsszon rajtad hogy te bizony jól érzed magad a bőrödben. Nyilván legyél ápolt, légy igényes (ez nem egyenlő a metrosexuális szarsággal), nagyjából elsőre ennyi.


Ha bejössz neki azt hamar észre fogod venni, ha nem azt is. Ebben az esetben tovább kell őt ostromolnod, részben rajtad múlik az egész, részben nyilván rajta is.


Egyébként nem tudom pontosan mire szeretnél tanácsot, szóval egyelőre ennyi.


27/F

2011. dec. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Odamész hozzá és beszélgetsz vele, felesleges közösségi oldalon adni a merész gyereket, ott mindenkinek nagy a szája! Sok sikert!
2011. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem mersz odamenni élőbe, szerintem nyugodtan írhatsz neki közösségi oldalon előszór, és ha utána bátrabb leszel, menj oda hozzá személyesen is! :)

De a lány ne érezze hogy nagyon határozatlan vagy, mert akkor ő is az lesz!

sok sikert!


L/17

2011. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2011. dec. 11. 18:00
 10/10 anonim válasza:
Figyelj semmi értelme ... sokat próbálkoztam én is valóságban is meg neten is . Eddig egy vált be : -Szia ! -Helló - Volna három kérdésem . - Mi lenne az ? - hol laksz ? - ... Mi a telefonszámod ? - ... Leszel a csajom ? - Hát ... ő talán . Nagy valószínűséggel igent fog mondani mert zavarban lesz .
2016. nov. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!