Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lesz a Telenor One...

Hogyan lesz a Telenor One Touch mobilból működő GPS-t? /Az ingyenességen igen nagy hangsúly van/

Figyelt kérdés
Kifejezetten ezzel a céllal vásároltam ezt a készüléket telenor előfizetéssel. Azt szeretném, ha internet nélkül ingyenes programokkal úgy működne, mint akár melyik gyári GPS. Honnan milyen programokat és térképeket lehet és kell letöltenem, hogy ez működjön. /országos utca szintű cím megtaláló/ Kérlek nyugodtan kezelj úgy, mint egy hülye-gyereket a magyarázásnál, nem sértődöm meg.
2011. dec. 19. 12:19
 1/2 magura89 válasza:

ncore vagy thepiratebay

Keresd iGO My way lehetőleg a legutóbb kiadott verzióját.

cirka 500-600 Mb között lesz. De ezt csak felrakod az SD kártyára és az OT-ről telepíted. Nekem is ilyen telefonom van és nagyon meg vagyok fele elégedve. Amúgy a gyári GPS programok sem kérnek hozzá internetet, csak kapcsold be rajta a műhold keresést. De egy jó tanács. Aki teheti az Praktikum+Net csomaggal vegye meg. Úgy éri meg. 990 forint és korlátlan net. Igaz ha az adatforgalmad lejár korlátozzák a sebességét, de bőven jól lehet böngészni / csevegni vele.

2011. dec. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
1-es: és a telepítés után még mennyit foglal a cucc? Tehát össz-vissz mennyi tárhely kell kb.?
2012. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!