Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol és hogyan barátkoztál...

Hol és hogyan barátkoztál össze azokkal az emberekkel akiket most a barátaidnak nevezel?

Figyelt kérdés
14/L vagyok és nincsenek barátaim ismeröseim vannak de barát....
2009. máj. 18. 09:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
internetről.. mókás sztori:D nem gondoltam volna soha, de ők ketten jelentik nekem a legtöbbet. (ja, már nem csak neten tartjuk a kapcsolatot:D)
2009. máj. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
öö.. mmint interneten.
2009. máj. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
neten, szomszédból, buliban, munkahelyen, iskolában, utazás közben, ismerőseim által mert bemutattak esetleg.
2009. máj. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Koncerten! :D És a suliban... :)
2009. máj. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ELTE-TTK-án az rpg-klubban beszálltam egy játékba(szerepjáték)
2009. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azthiszem szerencsés vagyok mert 4 igazi barátnőm is van.

Niki: 15 éve,általános iskola évnyitóján egymás mellé ültünk,egymásra mosolyogtunk és azóta jóban-rosszban,együtt voltunk általános és gimi alatt.Az utolsó év nehéz volt,mert babát várt,de megcsináltuk:D Most,3 évvel később,keveset találkozunk,mert én Bp-en élek,de...

Timu: 6 éve barátok vagyunk.Osztálytársak voltunk gimiben és Niki barátnője volt én edig féltékenykedtem,mert hát ugye mi az,hogy őt látszólag jobban szereti mint engem.A féltékenykedésből később barátság lett,de még milyen:D Most már vele is ritkán találkozunk,de...

Martu: Gimi után OKJ-s képzésen ismerkedtünk meg.Folyton hátrafordult és mosolygott rám(kiröhögtünk vkit),így kezdtünk el beszélgetni és vayunk barátok:D

Zsuzsi: Kollégium,szobatárs.Első pillanatban azt gondoltam,hogy egy hülye pesti p.cs.(bocsi a pestiektől,szal magamtól isXD),aztán valahogy kiderült,hogy nem is olyan és barátok lettünk:D


Ő mondta nekem,hogy az az igazi barátod,akivel ha csak évente egyszer találkozol is ugyanúgy tudsz beszélgetni,mint azokban az időkben,amikor még minden nap találkoztatok:D


Vannak még haverjaim,lányok akiket barátnak hittem,de rám sem ... mióta más városban élek,vannak olyanok akikben nagyot csalódtam és vannak olyanok is akikben kicsit.Vannak fiú haverjaim csak velem az a baj,hogy ha nagyon édes,hajlamos vagyok azt hinni,hogy akar tőlem valamit,aztán már én is akarok vmit és a vége sosem jó,de akarnak szép számmal fiúk is persze,akikkel csocsózunk,sörözünk,fociról és szerelemről is ugyanúgy dumcsizhatunk:D

2009. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
általános suliban és gimiben
2009. máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol.

Aztán jöttek-mentek.

Volt általános iskolában egy nagyon jó barátnőm, középiskolában, bár osztálytársak voltunk, már megszűnt ez a nagy barátság, lett egy másik jó barátnőm, meg sok-sok fiú barátom, akikkel nagyon jóban voltunk.

Ezután én másik városban tanultam tovább elég messze, itt egy albérletbe kerültem, és itt is lett sok-sok jó barátom, meg persze a csoportból is van néhány.


Az ember mindig a környezetében talál barátokat, akik vagy elég jónak bizonyulnak a későbbiekben is, vagy talál új barátokat az új környezetben.


Az a lényeg, hogy aki szimpi, azzal beszélgess. Vagy találsz egy életre szóló jó barátot, vagy egy pár évig lesz kivel lógnod.

2009. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Taborbol ismerem a legregibb baratnom :)) kb 23eve ismerem, de igazabol a hugaval voltam jol egy ideig es rajottem, hogy jobban ossze illunk a "nagyobbal" 2 evvel idosebb nalam.

A masikkal a regi munkahelyemen ismertem meg 10 eve, o 7 evvel idosebb.

Egy masikkal szomszedok voltunk 4 evvel idosebb, most a sogornom :)) Ot kb 20 eve ismerem.


Igazabol mindig az idosebbek vonzottak :)


Van 1 evvel kissebb baratnom is aki a lanyom keresztanyuja. Vele egy utcaba laktunk, nem akartam vele baratkozni de valahogy mindig kedveskedett, nagyon akart a baratnom lenni es az lett! :) Szoval ot 10-20 eve ismerem.


Remelem ertehetoen irtam le :))


Az ismerosokbol lesznek a baratok :))

Fel a fejjel!!

32/L

2009. máj. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocsi elirtam az utolso baratnomnel 18-20 evet akartam irni :))
2009. máj. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!