Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki az Újlaki...

Van itt valaki, aki az Újlaki Általános Iskolába jár?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 20:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Idén Szeptembertől már nem. :)

Mind a 8 évemet ott töltöttem, úgyhogy kérdezhetsz nyugodtan!

2011. dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Melyik tanárt szeretted/utáltad legjobban?
2011. dec. 13. 20:11
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez attól függ. Hányadikos vagy? mivel lehet, hogy nem is ismered a kémia/föci tanár(oka)t.
2011. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
8-os vagyok.
2011. dec. 13. 20:17
 5/16 anonim ***** válasza:

Akkor már ismered a legtöbb tanárt. Matekból P. Antalné (Andrea) tanított, és nagyon tisztelem őt. Voltak pillanatok amikor utáltam, de már rájöttem, hogy nagyon sokat köszönhetek neki (a fizikát is ő tanította). A magyart K. V. Éva tanította nekem és őt is nagyon szerettem. A tesit S. Anna (Ancsa) tanította, és viszonylag bírtam őt is, de néha elég szigorú volt.

Angolt P Attila tanította, és őt is szerettem, bár a kis 1-es osztogatás volt a mániája. Bioszt B. Ferenc tanította, és nagyon bírtam őt. Kémiát B. Istvánné (Marika) tanított nekem, és viszonylag szerettem őt is, bár hármas voltam kémiából :P. Technikát T. Lídia tanított nekem, aki ha jól tudom velünk együtt elment az iskolából.

Nem felejthetem ki a kedvenc tanáromat, aki éneket, történelmet tanított nekem, és az osztályfőnököm volt: T. Sándor, akit hihetetlenül szerettem, és remélem, hogy még mindig ott tanít.

És végül, ha téged is M. József tanít informatikából, akkor kérdezd meg tőle ezt: Maga zselézi a haját? Meg kérdezz tőle az Empamo-ról, meg, hogy miért akarja felkötni a biciklistákat.

2011. dec. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Engem matekból Sz. Ágnes, magyarból I. Tamara, Angolból K. Judit tanít(őt utáljuk), a többi tanár ugyanaz. Bírom őket.
2011. dec. 13. 20:37
 7/16 A kérdező kommentje:
P. Andreának észrevetted a bajszát?
2011. dec. 13. 20:38
 8/16 anonim ***** válasza:

Nálunk matekból két csoport volt, a másikat Sz. Ágnes tanította, és hallottam, hogy szokott 'nagy-magyarkodni'.

K. Judit pedig a másik angol csoportot tanította, és állítólag mindig röhögtek rajta, mert fura a kiejtése.

Andreának a bajszát szerintem már mindenki látta (XD).

2011. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Na, én is oda jártam, van egy új tanár, N. Atilla, az jó tanár?
2011. dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
N. Attilát nem ismerek, csak P. Attilát.
2011. dec. 14. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!