Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretnék jelentkezni az...

Szeretnék jelentkezni az "Indul a risza Dance Dance" táncversenyre. A feltételeket elolvastam de nem igazán értem. Szabad jelentkezni külföldinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Szlovákiai vagyok és nem tudom, hogy jelentkezhetnék-e. Nagyon köszi a válaszokat.


2011. dec. 4. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy elérhetőséget, és írj nekik, kérdezd meg a szervezőktől, hiszen csak ők tudnak biztosat mondani.
2011. dec. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nem jelentkezhetsz,mert TÁNCOSOKAT keresnek nem görbe lábú gólya lábasokat!!!!
2011. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló milyen egy nagy görény vagy....ha nem tudnád nagyon is jól tudok táncolni...4 féle táncot táncolok sőt versenyen is voltam...inkább te vagy a görbe lábú gólya, tudod aki monja másra az mondja magára
2011. dec. 4. 12:33
 4/11 A kérdező kommentje:
első válaszoló, a hivatalos magyar oldalon nem találok (disney channel) elérhetősget...semmi olyan nincs ott, hogy elrhetőségeink vagy e-mail küldés vagy valami ilyesmi
2011. dec. 4. 12:36
 5/11 anonim válasza:

Szia! Mivel szlovákiai vagy, próbálj meg, a Disney cseh(szlovák) weblapján keresztül jelentkezni! Mivel a magyar Disney meg van osztva a csehvel, ott is megrendezik a versenyt. (Persze, cseh nyelvtudás biztos szükséges!!)


[link]

2011. dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát kérlek, ha tudok magyarul, szlovákul, angolul, németül akkor miért ne tudnék csehül?
2011. dec. 7. 19:58
 7/11 anonim válasza:
Akkor őszintén nem értem a kérdésed. Miért nem jelentkeztél már rá eddig, és nem kéne játszanod magad, hogy Szlovákiában élsz és véletlen tudsz szlovákul... Bocs.
2011. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
már meg ne haragudj na de neked mi közöd van hozzá, hogy hol élek....ha tudok magyarul is és tudok szlovákul is akkor meg mit játszod itt az eszed? több nyelven tudok mint te.
2011. dec. 12. 17:11
 9/11 anonim válasza:

Szerencsétlen kis nyominger vagy! Ha már annyira tudod, hogy tudsz jelentkezni, akkor nem kellet volna kiírni ide :SS Szánalmas vagy :˛\

Kit érdekel hány nyelven beszélsz...

2011. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jaj kopj le...nagyon idegesitesz...nem érdekel mit mondasz...
2011. dec. 24. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!