Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek, melyik név a szebb?

Szerintetek, melyik név a szebb?

Figyelt kérdés
Nem tetszik a nevem és meg szeretném változtatni a három közül valamelyikre! Alexej, Borisz vagy Nyikolaj?
2011. okt. 21. 20:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a Grigorij ^^
2011. okt. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
a vezetékneved mi? akkor keresek hozzá való orosz keresztnevet! :)
2011. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Alexej vagy Nyikolaj. Borisz az nekem túl ilyen "boros" és közszerű nem tudom megfogalmazni :D de nem jön be.
2011. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Ha nekem kellenne valasztanom inkabb maradnek a Gergonel.Szornyuen hangzanak ezek a nevek amiket itt felsoroltal!!!!tenyleg ezt akarod???ha olasz nevet szeretnel 1000nev kozul valszthatsz es szebbnel szebbet!A te valsztasod,en pedig csak a velemenyem irtam!!!gondoldmeg jol
2011. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Borisz, a másik kettőt kilőném.
2011. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
jesszus... Gergő, ez tuti kamu kérdés.. :DD
2011. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Biztos kamu! Ennyire hülye nem lehet senki. A Gergely tök szép név! Még ha Dezső lennél megérteném. De így? És pont ilyen hölyeségekre nyikOLAJ??? Hangzik ez már? És orosz vagy vagy mi?
2011. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!