Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért csinálhatták? Csajok ezt

Miért csinálhatták? Csajok ezt

Figyelt kérdés

ma mentem és két csaj utánam fütyült többször és röhögtek ,

gúnyolódni akartak vagy tényleg bejöttem nekik vagy mit akarhattak?


2011. okt. 20. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
volt rajtad valami vicces
2011. okt. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
F@sza gyerek vagy. Így közölték.
2011. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak jó heccnek tartották.
2011. okt. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Namost mar tudod, hogy milyen kerdesekkel vannak teli azok a csajok, akik utan a palik futyulnek. Gunyolodnak, vagy bejonnek nekik?
2011. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kortól, stílustól, öltözködéstől és a járásodon múlik... Ha nem vagy az az antiszoc gyerek és ápolt vagy, akkor még az is lehet, hogy bejöttél neki, de az is lehet, hogy csak egy dilije volt valamelyik csajnak és ezért volt...
2011. okt. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sz.rd le, idióta csitrik, nem tudnak viselkedni.

23L

2011. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Manapság a nők veszik át a férfiak szerepét o.O kész agyrém. Én nő létemre sosem fütyülnék egy fiúnak xD. Bár lehet, hogy csak azért volt, hogy mert a reakciódra voltak kíváncsiak :)
2011. okt. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!