Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Legmagasabb iskolai végzettség...

Legmagasabb iskolai végzettséged? Ehhez kapcsolódó a foglalkozásod?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 18:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%
És simán le is tudja nyelni, ha valaki a legkönnyebb nyelvtani /helyesírási/ szabályokat sem képes betartani? Vagy a gyógypedagógusok hivatalból ennyire toleránsak? Nem sértésnek szántam, de ezt a poént nem hagyhattam ki, és becsülettel megvallom, hogy le is pontoztam (az ejnye, ejnyéért,). Irgum burgum.
2009. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyolc általános - Panzió és lovasiskola tulajdonos.
2009. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Irgum-burgumnak:

(Hát igen, kötőjellel kell írni:):))



Simán. Ugyanis sokkal nagyobb helyesírási hibákat és ennél jóval komolyabban megítélendő leveleket olvastam itt (zavaros, érthetetlen, értelmezhetetlen, olvashatatlan stb.). Az irgum-burgum miatt se ragadtam volna klaviatúrát.


Viszont, nem arra találták ki ezt az oldalt, hogy mások hibáira vadászva lecsapjunk és saját műveltségünket fitogtatva a válaszolót ledorongoljuk. Mert ebben az esetben érezhető egy csipet lenézés és rosszindulat, nem?


Lepontozott, hát lepontozott... ért már ennél nagyobb baj is:)

Egyébként én sem sértés szándékával válaszoltam (amellett, hogy beleestem abba a hibába, amit magam kifogásoltam az első válaszomban)!

2009. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
22:26-tól érdeklődnék, hogyan juthat el valaki odáig, hogy lovasiskolája vagy lovardája legyen? ugyanis nekem is nagy álmom ez, írj egy e-mailt kérlek, ha nem okoz nagy fáradtságot :) én vagyok az, aki töri-magyar szakos az egyetemen, de lovakkal szeretne foglalkozni egész életében
2009. máj. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!