Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Legmagasabb iskolai végzettség...

Legmagasabb iskolai végzettséged? Ehhez kapcsolódó a foglalkozásod?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

a.) Államigazgatási Főiskola - abból az időból, amikor az még önálló intzémény volt

b.) Külkeresekedelmi Főiskola - szintén a rendszerváltás előtti, illetve a BGF-hez történő integtálás előtti időkből

c.) Nem

2009. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Egyetem, tanári diploma. Igen, a szakmában dolgozom!
2009. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Angol szakos diploma, tehát lényegében semmi.


Amúgy fordítóként dolgozom, de félreértés ne essék, nem az angol szakon tanultam meg fordítani, hanem részben egy külön képzés keretében, részben tapasztaltabb kollégák útmutatásai és meglátásai révén, meg persze gyakorlat, gyakorlat, gyakorlat...


Poén, hogy sokszor az iskola sz*rt sem ér, viszont az innen-onnan összeszedett tudás meg sokkal többet. Ez épp egy ilyen eset.

2009. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Magasépítős szakközép és nem, mert most tanítóképzőn tanulok. :)
2009. máj. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Egészségügyi szakközép és vegyészmérnökire megyek, szóval nem kapcsolódik.
2009. máj. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

most járok egyetemre..történelmet és magyart tanulok...töri magyar szakos tanári végzettségem lesz,de igazából nem vonz a pálya...az elmúlt pár hónapban fogalmazódott meg bennem,hogy lovak mellett szeretnék dolgozni...akár eddzőként vagy bármi mást is csinálnék szívesen,csak a közelükben lehessek

(20/L)

2009. máj. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Közgazdasági szakközépbe jártam, tanárképző főiskolát végeztem, most pedig valami egészen mást szeretnék csinálni (turizmus, vendéglátás)!
2009. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Közgazdasági érettségim van és recepciósként dolgozok.
2009. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
Magyar nyelvből is ötösre érettségiztél? A recepciós emberekhez szól, megszólít vagy kérdez. Helytelenül ragozott ikes igével? Ejnye! Ejnye!
2009. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

Nem a kérdésre válaszolni, hanem kioktatni, ejnye, ejnye.


Főiskolai diplomát szereztem, és igen, ennek megfelelő területen dolgozom (gyógypedagógia).

2009. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!