Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon többségben...

Ezen az oldalon többségben vannak a melegek?

Figyelt kérdés
Már csak azért kérdezem, mert valahányszor valaki egy melegellenes választ ad, az már másnap 0%-os... szinte kivétel nélkül. Érdekes módon a melegbarát válaszok meg 60% fölött maradnak. Tehát ez azt jelenti,h többségben vannak a melegek, legalábbis a pártolóik. De akkor mi a büdös fenének rínak,hogy ők micsoda kisebbség és hogy kirekesztik őket????
2009. máj. 2. 09:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%
10:35-ös voltam, őszintén leírtam a véleményemet, és lepontoztak, ettől a véleményem nem változik, aki normális életet él, elfogadom, aki felhajtást csinál, azt nem kötelességem, mindegy, mi okból csinálja... Lepontozhatjátok ezt is... Kérdező, igazad van!
2009. máj. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%

Jobb ha tudtok valamit: a műanyag egyik segéd anyaga a Bisphenol A hasonló hatást vált ki mint az egyik női nemi hormon az ösztrogén. Ha már egy biliomod részben is van a vízben, halaknál és egereknél fejlődési rendelleneséget tapasztaltak a kutatók, és azt hogy a hímek nem pároztak a nőstényekkel, hanem érdekes módon másik hímeket kerestek. Szal megzavarodtak. Ez az anyag vízben oldódik, és a műanyag üvegek, cumis üvegek, flakonok, tányérok stb... legnagyobb részük még mindig készül bisphenol A segéd anyag hozzá adásával. Ebből nekem nyílván való lett, az amit mindennap látok a suliban kollégiumban: egyre több a homokos. Lehethégesnek tartom, hogy ennek az anyagnak nagyon is köze van ehhez. Főleg a 1990-es évek után születteknél látom, amikor a műanyag kezdet nagyon elterjedni. Egyenlőre a fiatalabb szervezetet károsítja, az öregebbekre még nem csináltak kisérletet.

A másik dolog: a csapvízben kilehet mutatni a fogamzás gátlókat! Szal annyi ilyen gyógyszert szednek az emberek, hogy már a sima csap vízben ki lehet mutatni. Ez már viszont az 20 év feletti szervezetre is hatással van, mégha kis mértékben is, akkor is hatással van.

Ami még hozzá tartozik: a mai műsorok olyanok, hogy azt sugallják, jó homokosnak lenni.

2009. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
29%
Minél több a búza annál hamarabb kipusztul a magyarság.Ez lesz jó azoknak akik ide akarnak települni.Lásd felvásároljuk Magyar és Lengyelországot.Na ki mondta ezt?
2009. máj. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
30%

elöző: 1. melegek a történelem kezdete óta vannak. 2. a drogok egy része pld jókedvet okoz, de senki nem mondja ,hogy a jókedv rendellenes. ez ennél bonyolultabb. az emberi etika egy mesterséges dolog és folyamatosan változik a történelem során. jó lenne,ha legalább a rossz beidegződésű előitéleteket levetkőznénk. mindenki érezze jól magát,addig amíg nem árt a másiknak.


kérdezőnek: hasonlitasz arra a raaszistára, aki azt mondja,hogy van cigány barátja, de különben a mindennapi társalgásaiban egy kalap alá veszi az összeset negativan emlegetve őket.


Ha tudsz pozitív példát a melegekre,akkor már elismerted,hogy közöttük is van ilyen is, olyan is, mint a heteróknál is. Sajnos nem mindenki olyan,hogy elfogadja a környezetében,ha valaki meleg sőt, számtalan példát lehetne mondani, hogy igyekeznek eltávolitani munkahelyekről ,iskolákból őket emiatt.

2009. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem is több választ pontoznak le, mint amennyi megérdemelné. A 10:35öst én nem pontoznám le, ellentétben a 13:34-essel. A 13:25össel nem értek egyet, de nem pontoznám le, mert tényleg érdekes dolgot írt.

Igazából az ingerküszöbben van változás az emberek között. Van, aki csak a parádézó melegeket nem fogadja el, van aki azokat se, akik teljesen normális életet élnek, értsd nem hírdetik egyba főbe a másságukat. Valahol a kettő között van szerintem a helyes út.


13:34esnek: Most azért elgondolkozhatunk, hogy mi butítja a magyarságot a Mónika Show vagy a Kuruc.info. Igen, a zsidók fel akaják vásárolni Magyarországot, ez tény, nem is kérdés. Az azonban hatalmas hülyeség, hogy ők terjesztik a homoszexualitást, hogy Magyarország lakosságát kiírtsák. Igazán valószínű, gondolom már az ókor óta (amikor még nem is létezett Magyarország) elkezdték ezt tervezni, ugyanis azóta vannak homoszexualitások. Azért végre fel kéne ébredni, nem Magyarország a világ közepe, és nem a világ összes zsidója azon mesterkedik, hogy kiírtsa a magyarokat, és megszerezze az országot! Biztosan nehéz elhinni, de így van!

2009. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam,hogy terjesztik a homoszexualitást,hanem nézd meg a liberalizmus jegyében a devianciát erősítik.Nézd meg:drogok legalizálására törekvés,melegparádé,állandó rasszistázás,stb.Ne mondd,hogy ez jó nekünk.Ugyanolyan magánügy ha vki meleg mint ha nem.
2009. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
49%

Ezzel én is egyetértek, én sem akarok drogliberalizációt, melegfelvonulást és állandó rasszistázást.

De nem hiszem, hogy a melegfelvonulások hatására divatból melegek lesznek a magyarok, aminek hatására nem szülnek gyereket, és így végül elfogyunk. Annak, hogy kevés gyerek születik vajmi kevés köze van a liberalizmushoz és a melegfelvonuláshoz.

2009. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
66%
Jó tudni, h van itt még olyan ember, aki félti a Magyarságot és ezt a ki...ott kis földet, ami még maradt.
2009. máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
a 18:00ásnak félig van igaza. A zsidók nem csak a magyarokat akarják ki írtani, hanem ők akarnak a világ urai lenni, és ezért mindent megtesznek.
2009. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
9%
Előbb-utóbb mindig a zsidóknál kötnek ki egyes emberek?Na ők azok,akiknek mindenkivel bajuk van.
2009. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!