Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon többségben...

Ezen az oldalon többségben vannak a melegek?

Figyelt kérdés
Már csak azért kérdezem, mert valahányszor valaki egy melegellenes választ ad, az már másnap 0%-os... szinte kivétel nélkül. Érdekes módon a melegbarát válaszok meg 60% fölött maradnak. Tehát ez azt jelenti,h többségben vannak a melegek, legalábbis a pártolóik. De akkor mi a büdös fenének rínak,hogy ők micsoda kisebbség és hogy kirekesztik őket????
2009. máj. 2. 09:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
IGEN! Így van, velem is ez történt. Tegnap kommentáltam néhány választ melegtémában, viszont több más témában 100%ra értékeltek sok válaszomat. Ennek ellenére ma 7%-al csökkent a válaszaim hitelessége. Tehát ezek szerint 90%-ban melegek járnak ide!!! (kinek nem inge...)
2009. máj. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem jó a következtetésed. Attól,hogy felpontozzák a melegekkel szimpatizáló hozzászólásokat az még nem jelenti azt,hogy azokat melegek irták. Én egyébként nem gondolnám, hogy a melegeket nem rekesztik ki a társadalomban. Még mindig általános szitikszóként lehet használni a b*zi, és a homokos jelzőt. Sok embert lehet hallani igy beszélni. Az, hogy egy anonimitást biztositó fórumban jobban felvállalják a melegek jogainak védelmét a hozzászólók pozitiv jelnek tartom. senkit nem szabad a nemi,vallási, vagy rassz alapon megbélyegezni. Kiváncsi leszek,hogy ez a hozzászólásom mennyit kap:)
2009. máj. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nyugi, majd jön egy meleg és 100% leszel :) én nem pontozok...már csak azért se... mellesleg rosszul értelmezted a kérdésem,a fő kérdés valóban általánosított, de alul leírtam, hogy nem csak kimondottan melegekre gondolok, hanem melegszinpatizánsokra...akikből ezek szerint nagyon is sok van...de akkor nem értem miért csinálnak úgy,mintha nem lennének
2009. máj. 2. 10:08
 4/20 anonim ***** válasza:
35%

9:51-nek:

Ez nem megbélyegzés! A b*zik tartják magukat köcsögnek - erre büszkék! Saját maguk verik a mellüket hogy "halló halló, én vagyok a homokos" - mert betegek, feltűnési viszketegségük van, másként nem tudnának érvényesülni az életben - s mindezt nem képesek beismerni, nemhogy még kezeltetni magukat. Tessék, lehet lepontozni!

2009. máj. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem csinálnának belőle felhajtást, már rég nem lenne probléma az, hogy elfogadják őket. Nekem volt ismerősöm, aki meleg, és elfogadom, de ehhez az is hozzájárul, hogy ő normálisan viselkedik, és nem csinálja a felhajtást. Akik cirkuszolnak, azokat nem fogom elfogadni, akárhogy verik az asztalt, mindegy, hogy a nemi hovatartozása miatt cirkuszol vagy másért, ha valaki embernek tartja magát, és felnőttnek, az viselkedjen is úgy.
2009. máj. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Talán azért van ez, mert a heterók nem tudják kultúráltan kifejezni nemtetszésüket a melegekkel szemben, hanem bu...iznak és alpári stílusban írják le a véleményüket. És az ilyet még egy jóérzésű hetero is lepontozza.
2009. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%

Belátható, hogy erre az oldalra elég sok ember jön fel, és nagyon nem valószínű, hogy a többségük meleg lenne.

A melegellenes hozzászólásokat azért pontozzák le egyesek, mert vagy hülyeségeket (pl. a melegek betegek, kezelni kell őket. Mondjuk kiváncsi lennék például hogyan, ugyanis hivatalosan nem betegség, és max. csak azt lehet pszichoterápiával kikezelni, aki divatból lett meleg, ami azért csak egy kis része az egésznek) írnak, vagy pedig úgy gondolják, hogy egy meleg ember kevesebbet ér stb.

Nyílván azokat én is elítélem, akik a melegfelvonuláson produkálják magukat (nem beszélve az ominózus bibliás emberről), és azokat is akik divatból lettek melegek, de ez a kettő együtt is csak a jéghegy csúcsa. A melegek 80%-an nem divatból meleg, és nem is botránkoztatja meg az embereket a melegfelvonuláson. Ezeket kéne elfogadni!

2009. máj. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Mivel a homoszexuális réteg a társadalom kisebbik része, ez az oldal pedig a társadalomhoz szól, nem egy meghatározott réteghez (jó, statisztikailag a megszólítottak az internettel rendelkezők stb., de ez most nem lényeges). Így vélelmezhető, hogy az oldalt kb. azonos arányban látogatják melegek, mint a társadalmi szórásuk. Vagyis az oldalon IS kisebbségben vannak.


Szerintem igen téves következtetés az, hogy a tolerancia az egyenlő a melegszimpatizációval. Ugyanis nem igaz. Attól, hogy valaki tényszerűen közöl, nem részrehajló, még nem biztos, hogy melegszimpatizáns. Attól, hogy valaki elfogadja, még nem feltétlenül támogatja őket. Az igazat megvallva a kérdésben demagógiát vélek felfedezni és a véleményem szerint a kérdező nem semleges az adott kérdéskörben. Amely nem baj, hiszen véleménye mindenkinek lehet.

2009. máj. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
valóban nem vagyok semleges, de ha az lennék, nem tettem volna fel a kérdést...azok a melegek, akik tényleg önhibájukon kívül azok, és megpróbálnak attól normálisan, átlag emberként viselkedni, nem mutogatják magukat felvonulásokon, nem sajnáltatják magukat, nem akarják mindenáron felhívni magukra a figyelmet, számomra teljes mértékik elfogadhatóak, sőt, közeli baráti körömben is található ilyen ember, aki a párjával együtt nagyon szinpatikus,aranyos, szórakoztató egyéniség... mindenki szereti és elfogadja...és ezt azzal érdemelte ki, amit leírtam... de úgy érzem, azok a melegek,akik erre az oldalra írnak kérdéseket, nem ehhez a csoporthoz tartoznak, hiszen már a kérdés kiírásával is figyelmet akarnak maguknak...és akár sajnálatot, akár felháborodást váltanak ki,nekik az élvezet... az, hogy a tolerancia nem utal egyből állásfoglalásra, önmagában igaz... de onnantól kezdve, hogy valaki pontozgat, már állást foglal a kérdésben,és általában a melegek oldalán fogll állást,és mások lepontozásával a melegeket támogatja...innentől kezdve visszatérünk kérdésem lényegéhez...
2009. máj. 2. 12:07
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem kell a pontokkal foglalkozni.Legyél őszinte,az a lényeg.Ha ki akarod mondani,hogy b.zi.mondd ki,de csak akkor,ha okod van rá.Csak a hecckeltésért ne.
2009. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!