Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tanárok nem korrepetálhatják...

Tanárok nem korrepetálhatják a saját diákjukat?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom, hogy ha pl. van valakinek egy matektanára, az nem korrepetálhatja külön,mert etikátlan.

Az lenne a kérdésem, hogy ha pl. ez a matektanár pl.kémiát is tanít, de egy adott diáknak, nevezzük x-nek, csak matekot, akkor kémiából korrepetálhatja?


2011. okt. 3. 22:36
 1/5 Tom Benko ***** válasza:
Korrepetálhatja, csask hülyén veszi ki magát, illetve kevéssé etikus lépésekre is vezethet. Amelyik szakját nem tanítja neki, abból korrepetálhatja, bár én amondó vagyok, hogy a saját iskolából sem túl célszerű.
2011. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megteheti. egy gimis osztálytársam, aki egy síkhülye, de számító liba volt, járt is a matektanárhoz. Lejelentett neki minden infót rólunk, cserébe mindig tudta, mi lesz a dogában... végig 4-es volt matekból, mikor hülye volt, mint a s***. viszont a sors utolérte: alig hozott össze egy kettes érettségit, úgy, hogy 4 évig járt különórára... :)
2011. okt. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez mekkora hülyeség... szerintem tanárként inkább az etikátlan, ha nem segítünk egy tanulni vágyó diáknak.

Nekem korrepetálásra nem sokszor volt szükségem, de amikor igen, akkor mindig a tanárom kértem meg, mivel egyrészt ő tudja az anyagot, másrészt magántanárra nem volt pénzünk.

Nem adott ki soha semmilyen infót, én sem adtam ki neki olyat, amihez nem volt köze. Egyenes embereknél ez így működik, a sunyiknak meg úgysem kell korrepetálni, hogy előnyhöz jussanak.

2011. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennek szerintem sincs semmi értelme... nálunk szinte minden tanár elmondta, hogy, ha nem értünk valamit akkor nyugodtan kérjünk tanuló szobát és ott segítenek.
2011. okt. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Korrepetálhatja, ingyen. Pénzért minimum etikátlan...
2011. dec. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!