Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki mennyi könyvet olvas el...

Ki mennyi könyvet olvas el évente?

Figyelt kérdés
főleg irodalmi regényekre gondolok, nem ismeretterjesztőkre vagy tankönyvekre. Hülyén fogalmaztam meg a kérdést, de a rendszer csak így engedi. (én tavaly 152-t olvastam)
2009. ápr. 25. 15:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Ha van időm, akkor egy nap alatt elolvasok egyet. Tehát kb 200-250-t biztos, plusz iskolai kötlező kb 10-20 könyv. :D
2009. ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Én régen nagyon soklat olvastam. Most is szertek,de az anyagi helyzetem nem engedi meg magamnak hvegyek egy jó könyvet... A könyvtárba meg nincs semmi új könyv,és szinte már midnent elolvastam ott ami engem érdekel
2009. ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Mivel kifejezetten irodalmi könyvet kérdezel, azt mondanám, hogy évente max. egyre vagy kettőre, ha szakítok időt. Én inkább történelemmel, politikával, üzleti élettel és nyelvekkel foglalkozó könyveket olvasok, mert én azokat szeretem. Ezekből pedig legalább 45-50 darabot elolvasok évente.
2009. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 tade ***** válasza:
96%
En is rengeteget olvasok. Az a tipus vagyok, aki ha valasztania kell, egy felso, vagy egy konyv kozott, a konyvet valasztja. Bar olyan 80 konyvet elolvasok evente, de nem mindegyik irodalmi mu.
2009. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%

Huhh rengeteget...

Nem számolom, de tényleg sokat képes vagyok elolvasni és itt nem amolyan tini regényekre gondolok.

2009. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%

Kb 5öt.

Kafkát meg Dosztojevszkijt szeretem a legjobban.

2009. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
hetente 1-2...számold ki :D
2009. ápr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%

Rengeteget! 5 évesen tanultam meg olvasni, kb 3000 könyvünk van itthon (mindenféle), szinte mindet olvastam, van olyan, amit 15-20 alkalommal is!

+ a könyvtár, + a kölcsönkért könyvek.

Amíg iskolás voltam, szünetben voltak napjaim, amikor "hegyet" raktam az ágy mellé. Míg el nem fogyott, addig csak WC-re, fürödni, meg enni mentem ki (bár a könyvet enni is vittem). :) Sokszor este elkezdtem olvasni, és arra eszméltem, h kivilágosodott!

Beteges, nem? :D

Mióta családom, kisbabám van, sajnos nincs ennyi időm. Jó, ha heti 2-3 könyv "elfogy".

2009. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
egy évben olyan 50-70...de fura ebbe belegondolni, még sosem számoltam össze :D
2009. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%

úgy irigylem azokat az embereket, akik gyorsan olvasnak. Gondolom Te is ilyen vagy. Olyan sok jó könyv van, és annyi mindent el szeretnék olvasni, de hát nekem nem megy gyorsan. Vannak olyan ismerőseim, akik 200 oldalas könyvet kb 3 óra alatt elolvasnak. Jajjjj de jó nekik. Hogyan lehet ezt megtanulni? Meglehet egyáltalán?

Én nem olvasok éjjel nappal, sajnos mostanában kevesebb az időm, de évente olyan 20 könyvet olvasok csak el.

2009. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!