Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Reális hogy kapok munkavállalá...

Reális hogy kapok munkavállalásit Mg on?

Figyelt kérdés
Szeretnék Magyarországon munkát vállalni (nem EU tagállamban élek...),és ahogy neten utánanézten az engedélyt a jövendőbeli munkáltatómnak kell majd intéznie. a baj csak az hogy nekem ezz annyira valószinütlennek tűnik...tényleg van olyan aki ezt magára vállalja? és szerintetek mivel kezdjem?adjak fel álláskereső hirdetést neten?és az anyagiakat én állom vagy mér a munkáltató?segitsetek plz nagyon fontos lenne!elsősorba azok válaszát várom akikmár csináltak ilyet vagy tudják hogyan kell.neten már igy is sokat keresgéltem de inkábbb tapasztalal érdekel mint hivatalos dumák.kedvezményem csak annyi van hogy rendelkezek magyarigazolvánnyal.előre is köszönöm.
2009. ápr. 24. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Telefonálj be egy tetszés szerinti munkaügyi központba. (neten keress rá, nézz meg egy számot és kész.)

Ott pedig kérdezz meg mindent, válaszolni fognak.

2009. ápr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!