Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kell tennem ahhoz, hogy...

Mit kell tennem ahhoz, hogy egy kórház igazgatója legyek?

Figyelt kérdés

azt gondolom, hogy orvosnak kell lennem hozzá (szívsebész vagy idegsebész leszek). De hogyan tovább? A kórházban majd meg kell pályáznom az igazgatói állást vagy hogy van ez? Elég határozott,komoly, magabiztos,megfontolt, igazságos ember vagyok és szeretem az embereket.ha szoktátok nézni a Dr.House-t, akkor olyan pozíciót akarok betölteni mint Cuddy.

köszönöm a válaszokat

24/N


2011. szept. 18. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Kell hogy legyen jó pár év munkatapasztalatod, majd leszel fő orvos és utána esetleg pályázhatsz az igazgatói munkakörre. De ezért tenned is kellene.
2011. szept. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2011. szept. 18. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán elkezdted már az orvosit??? Anélkül nehéz lenne...
2011. szept. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legalább 10 év vezetői gyakorlat és legtöbbször eü. szakmenedzseri és közgazdász diploma is kell...
2011. szept. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha majd sikerült, légyszíves szólj, mert én olyan vagyok mint House és rejtélyek nélkül telnek a mindennapjaim, kezd unalmas lenni.
2011. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá orvosnak lenned. Elég a közgazdász diploma. Már több magyar kórházban így működik, mivel a kórház manapság már sokkal inkább egy vállalkozáshoz hasonlít. Adott pénzből gazdálkodik ( és emellett megpróbál gyógyítani )

Arról viszont tegyél le, hogy Te leszel a magyar Cuddy. Az egy kitaláció és a valóságban nem így működik.( még Amerikában sem )

2011. szept. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nem a magyar Cuddy akarok lenni, mert én nem szeretnék olyan irritáló személyiséggé válni, másrészről nem is vagyok magyar.
2011. szept. 19. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!