Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak olyan emberek, akik...

Vannak olyan emberek, akik nem szeretik mutogatni magukat, hanem inkább meghúzódnak a háttérben?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy önbizalomhiányosak, csúnyák, félnek mások véleményétől, vagy nincs stílusuk, hanem kifejezetten nem szeretnek a középpontban lenni és feltűnősködni, öltözködésük keveset mutat a testükből, és nem a villogás a célja, viselkedésük kimért, jellemük nyugodt, önuralomra képes.


Úgy vettem észre hogy manapság nagyon sok ember kisebbrendűségi komplexussal küzd, vagy csak jellemtelen/önbizalomhiányos. Ennyire nehéz kiegyensúlyozott embernek lenni?


2011. szept. 14. 12:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Jellemtelen? Ezt meg hogy érted?


A háttérben nagyon sok ember érzi jól magát, és ők nem is feltétlen az arctalan tömeg. Munkájuk, feladatuk eredménye sokszor nem látványos, de ők teremtik meg az alapokat, a feltételeket mások sikeréhez.

2011. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Számomra pont attól lesznek jellemtelen arctalan tömeg, hogy életük a munkájuk, amit még csak nem is élveznek, hanem függőségi viszonyban vannak vele. Ha nem anyagilag, hát lelkileg. Egyéniségük ezért nincs, mert létük túlnyomó részt társadalmi súlyú - elvárások, megfelelések, alkalmazkodás, majd lesz valahogy.
2011. szept. 14. 13:51
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A jellemtelen nem ezt jelenti. Másfelől meg ahhoz, hogy valaki a színpadon énekeljen, kell egy énektanár, egy színpadépítő brigád, egy hangmérnök, egy világosító, egy rendező...


Akik mondjuk munka után festenek, vagy esszét írnak, vagy gyereket nevelnek, vagy szervezik a hadiárvák találkozóját, esetleg borzasztóan szerelmesek. Nem a munkájuk az életük, de a munkájuk nélkül ugyanúgy nem lenne műsor, vagy gagyi lenne, mintha Celine Dion helyett egy X-faktoros kieső lenne a színpadon.

2011. szept. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

Én pl a kényelmes kuckóban megbújó lány vagyok,elvagyok egymagamban,néha rám jön a társasági hiány de ennyi.Tetovált vagyok,de nem érzem magam harsány embernek,sem magamutogatónak,sőt.


Nem hinném ha vki nem bulizik éjjel-nappal meg ilyenek,az már jellemtelen lenne.Szerintem a kedves kérdező nincs tisztában a szó valódi jelentésével.


24/L

2011. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

14:19

Nekem ezt jelenti mert az ilyen emberek nagy része unalmas, tv előtt bambuló fogyasztó, és nem érdekel ennyi pénzt termel a társadalomnak, attól csak +1 robot lesz.


A többi része meg mind egyenként is egetverő badarság, inkább nem állok neki magyarázni.


15:46

Szerintem meg nem vagy tisztában a feltett kérdéssel.

2011. szept. 14. 16:11
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Idegenek előtt nem vagyok feltűnő, és soha nem is "játszom" meg, hogy én milyen laza gyerek vagyok. Eléggé furcsa a stílusom, sokak nem értik, a barátaim között, viszont teljesen más vagyok, meg se fordul a fejemben, hogy hülyének néznek egy-egy poén miatt, vagy ilyesmi.


Öltözködéssel úgy vagyok, hogy ízlésesen szeretem, akkor is, ha elegáns, és akkor is, ha laza cuccban vagyok.

2011. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és kifejezetten taszít, hogy a mai fiatalokra ráerőltetik ezt a "kemény vagyok, laza vagyok, bulizok, mint az állat, mert anyámék állják a cehet, fogalmam sincs mit akarok kezdeni magammal, de majd lesz valami úgyis!" stílust, ezen belül kifejezetten a lányokra ezt az ócska r*banc designt.

Mű arc, mű haj, mű minden, ugyanolyan unos-untig ismételt mintákkal és dolgokkal, mint a leopárd minta, a hamis LV táska, a strasszokkal és csilli-villi, émelyítően édes mintákkal a mobilokon, a gólyaláb-magassarkú, rossz minőségű kínai cípőkkel.

No egyéniség, no ízlés. Nézd csak meg pl. ezt az oldalt futó hirdetést.


21/L

2011. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted, mi? Az élet csupa csillogás, egyéniségek vagytok mind (én nem), mutasd meg, oszd meg, habzsolj, virítsd...!


Akik pedig nem elsők, azok megérdemlik, bamba, nyálcsorgató, önálló gondolatra képtelen nyáj, szinte hallom a bégetést, látom a bólogatást...


Megkérdezhetem, hogy mi a munkád, és hány embert tartasz el?

2011. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Előző: hagyd, valószínűleg, nincs még túl sok élettapasztalata. De jól megmondtad!:-)

Egyébként, azok a jellemtelen emberek, akik aljasok, lopnak, csalnak, hazudoznak, gátlástalanok, vagyis leegyszerűsítve: rosszak. Nem a "szürkék", akikre gondolsz, kérdező.

2011. szept. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

22:16

Már megint összevissza beszélsz, alig van köze a kérdéshez.


23:27

Neked viszont hatalmas élettapasztalatod lehet ha képtelen vagy felfogni a szavak szubjektivitását... Ráadásul te sem a kérdéshez kapcsolódóan beszélsz.

2011. szept. 15. 06:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!