Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetemi gólyabálon sok a részeg?

Egyetemi gólyabálon sok a részeg?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 20:33
 1/8 anonim válasza:
97%

szia!

Nem igazán,mert drága a pia. Én anno csak 2 órát voltam a bálom,mert nekem unalmas volt.

2009. ápr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
nálunk igen, a sok sikkes kis primadonna meg ficsúr totál kész volt, gusztustalan.
2009. ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindenki az. az egy dolog, hogy drága a pia, megoldják az emberek, hogy előtte jól bealapoznak.

primadonnák, ficsúrok? na az jó szar lehet. nálunk is kiöltöznek az emberek, de szerencsére nem megy át sznobkodásba és mki bulizik és szeret mkit.

2009. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod valaki számára már az is ficsúrság és sznobkodás, ha egyetemre jár ... hát irigykedjen, ennyi.


Egyébként ááá dehogy, nincs egy szál részeg se :-DD

2009. ápr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Mi az hogy sok? Ott mindenki részeg, kivéve pár ilyen nyafogó kis szent p*na meg f@sz.
2009. ápr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
egyáltalán nincsenek részegek gólyabálon. én se vagyok az. vagy azt részeg hogy HISZED VAGYOK?!
2009. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemen mindenki részeg.Minidig.Még akkor is, ha azt hiszi józanűűűűűűpfo...

Egy igaz mondás:

"Mindennek megvan a maga helye és ideje. És ez az Egyetem!"

2009. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez a kérdés hülyeség... ott mindenki részeg:D
2009. dec. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!